TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Giel (38) en Nelleke (38) uit Zwolle wagen de sprong naar Italië met hun vier kinderen en twee huisdieren. Ze willen daar een agiturismo beginnen in Toscane. Dat is een boerenbedrijf dat ook geschikt is voor toeristen om te overnachten.
“We fantaseerden vaak over hoe we samen iets zouden opzetten in het buitenland, misschien moeten we het proberen”, vertelden ze aan de site Indebuurt. “We werkten allebei in de zorg en hebben horeca-ervaring. Daarmee weten we dat we goed voor mensen kunnen zorgen.”
De aanloop verloopt stroef, want het huis dat ze op het oog hadden, krijgen ze niet. Het duurt een jaar voordat ze een andere stek vinden die geschikt is voor hun plannen. Omdat het geld opraakt, willen ze snel openen. De Italiaanse bank heeft iets minder haast.
Deze aflevering van Ik Vertrek is op dinsdag 26 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'
14:06Nieuwe gezichten en oude problemen: Dit zijn de eerste beelden van Medisch Centrum West
13:33Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem