TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Marcel en Walter waren de vijftig al gepasseerd toen ze besloten het leven in Nederland te verruilen voor Spanje. Ze startten een bed and breakfast in Javea. Er was nog iemand in het spel: Walters alter ego dragqueen Charlotte. Het idee was om haar te laten flaneren op de boulevard.
In deze Ik Vertrek: Even Weg is te zien hoe ze volop genieten van het Spaanse leven. Walter werkt behalve in de B&B ook in de plaatselijke kroeg. Queen Charlotte is inmiddels een begrip aan de Costa Blanca. Zij treedt een à twee keer per maand op en doet bingo's en huwelijksceremonies.
Marcel en Walter zitten er niet op te wachten dit plezier te onderbreken voor een korte vakantie bij oud-deelnemers Edward en Inge uit Duitsland, die nog steeds aan het verbouwen zijn.
Deze herhaling van Ik Vertrek: Even Weg zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:40 uur bij AVROTROS op NPO 3. (HH)
Partnerbijdrage
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie