TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marcel en Walter waren de vijftig al gepasseerd toen ze besloten het leven in Nederland te verruilen voor Spanje. Ze startten een bed and breakfast in Javea. Er was nog iemand in het spel: Walters alter ego dragqueen Charlotte. Het idee was om haar te laten flaneren op de boulevard.
In deze Ik Vertrek: Even Weg is te zien hoe ze volop genieten van het Spaanse leven. Walter werkt behalve in de B&B ook in de plaatselijke kroeg. Queen Charlotte is inmiddels een begrip aan de Costa Blanca. Zij treedt een à twee keer per maand op en doet bingo's en huwelijksceremonies.
Marcel en Walter zitten er niet op te wachten dit plezier te onderbreken voor een korte vakantie bij oud-deelnemers Edward en Inge uit Duitsland, die nog steeds aan het verbouwen zijn.
Deze herhaling van Ik Vertrek: Even Weg zie je op zondag 4 augustus vanaf 20:40 uur bij AVROTROS op NPO 3. (HH)
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'