TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Ik Vertrek volgen de makers de deelnemers van eerdere seizoenen van het programma. Hoe gaat het nu met ze?
Deze aflevering heeft wel wat weg van een kookprogramma. Theo en Jolanda begonnen vijf jaar geleden enthousiast een pannenkoekenrestaurant in Gambia. Dat is zwaar: ze zijn zeven dagen per week aan het werk om het hoofd boven water te houden. Dan lukt het Bob en Rudy Verdonk beter om werk en privé gescheiden te houden. Ze runnen een goedlopend restaurant in Frankrijk.
Jolanda en Theo komen bij hen op bezoek en proberen de kunst af te kijken. Daarna verruilen Bob en Ruby het rustige Franse platteland voor het hectische Gambia, waar ze het ook nog eens met minder comfort moeten stellen. De Verdonkjes nemer er een kijkje in de keuken bij Theo en Jolanda.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire