TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Ik Vertrek volgen de makers de deelnemers van eerdere seizoenen van het programma. Hoe gaat het nu met ze?
Deze aflevering heeft wel wat weg van een kookprogramma. Theo en Jolanda begonnen vijf jaar geleden enthousiast een pannenkoekenrestaurant in Gambia. Dat is zwaar: ze zijn zeven dagen per week aan het werk om het hoofd boven water te houden. Dan lukt het Bob en Rudy Verdonk beter om werk en privé gescheiden te houden. Ze runnen een goedlopend restaurant in Frankrijk.
Jolanda en Theo komen bij hen op bezoek en proberen de kunst af te kijken. Daarna verruilen Bob en Ruby het rustige Franse platteland voor het hectische Gambia, waar ze het ook nog eens met minder comfort moeten stellen. De Verdonkjes nemer er een kijkje in de keuken bij Theo en Jolanda.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'