TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Ik Vertrek volgen de makers de deelnemers van eerdere seizoenen van het programma. Hoe gaat het nu met ze?
Deze aflevering heeft wel wat weg van een kookprogramma. Theo en Jolanda begonnen vijf jaar geleden enthousiast een pannenkoekenrestaurant in Gambia. Dat is zwaar: ze zijn zeven dagen per week aan het werk om het hoofd boven water te houden. Dan lukt het Bob en Rudy Verdonk beter om werk en privé gescheiden te houden. Ze runnen een goedlopend restaurant in Frankrijk.
Jolanda en Theo komen bij hen op bezoek en proberen de kunst af te kijken. Daarna verruilen Bob en Ruby het rustige Franse platteland voor het hectische Gambia, waar ze het ook nog eens met minder comfort moeten stellen. De Verdonkjes nemer er een kijkje in de keuken bij Theo en Jolanda.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint