TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Ik Vertrek volgen de makers de deelnemers van eerdere seizoenen van het programma. Hoe gaat het nu met ze?
Deze aflevering heeft wel wat weg van een kookprogramma. Theo en Jolanda begonnen vijf jaar geleden enthousiast een pannenkoekenrestaurant in Gambia. Dat is zwaar: ze zijn zeven dagen per week aan het werk om het hoofd boven water te houden. Dan lukt het Bob en Rudy Verdonk beter om werk en privé gescheiden te houden. Ze runnen een goedlopend restaurant in Frankrijk.
Jolanda en Theo komen bij hen op bezoek en proberen de kunst af te kijken. Daarna verruilen Bob en Ruby het rustige Franse platteland voor het hectische Gambia, waar ze het ook nog eens met minder comfort moeten stellen. De Verdonkjes nemer er een kijkje in de keuken bij Theo en Jolanda.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'