TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 2007 verhuisden Rudolf en René naar een piepklein dorpje op zo’n twee uur rijden van Lyon om in een oud schoolgebouw een bed and breakfast te beginnen. In de vijftien jaar dat ze daar nu zitten hebben ze de boel flink opgeknapt. Hun stekje bestaat nu uit vier kamers, twee vakantiewoningen en een minicamping.
In Ik Vertrek: Even weg krijgen ze bezoek van Ronald en Janine. Op 1 maart 2020 openden zij hun B&B in de Vogezen; twee weken later moesten ze vanwege corona de deuren alweer sluiten. Tijdens de lockdowns hebben ze niet stilgezeten: ze hebben hun pand verder opgeknapt en openden een brocantewinkeltje. Ook zijn ze op zoek gegaan naar excursies in de buurt. Zo hopen ze gasten die op doorreis zijn over te halen een nachtje langer te blijven.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol