TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Zuid-Spaanse Coín kreeg er een paar jaar geleden een nieuw gezin bij. De familie Knops uit Brabant besloot namelijk na een vakantie in Indonesië een nieuw leven op te bouwen, zo is te zien in deze herhaling van Ik Vertrek.
Mascha (48) en René (47) kwamen tijdens die vakantie op dat idee toen ze een heftige aardbeving meemaakten en zich realiseerden dat het leven zomaar over kan zijn. Hun doel in Spanje: een villa kopen met een garage erin om te verbouwen tot appartement, en een chalet bouwen in de tuin om te verhuren.
Inmiddels wonen ze met hun dochter Sari van veertien al een tijdje in Coín. Hoewel hun andere dochter Zoë (17) nog in Nederland is, hebben ze het prima naar hun zin in Spanje: “We genieten nog iedere dag en zijn nog steeds verrast door de mooie en bergachtige omgeving, de lieve Spanjaarden en het mooie weer.”
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje