TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nicole (42) en Manuel (51) uit Doetinchem komen tijdens hun vakantie op Bonaire per toeval op een plek terecht waar de natuur nog ongerept is. Er zijn verschillende kavels te koop. Verbluft door het schitterende uitzicht besluiten ze dat ze daar samen oud willen worden.
Nicole is kapster en wil op Bonaire in anderhalf jaar een gastenverblijf, woonhuis en kapsalon uit de grond stampen. Voor Manuel is het een plek waar hij meer tot rust hoopt te komen. Hij heeft een hersenbeschadiging opgelopen en raakt snel overprikkeld.
Maar tijdens de verbouwing gaat zijn gezondheid achteruit en raakt het stel achter op schema. De frustraties lopen op en die reageren ze op elkaar af. Langzaam maar zeker slaat de twijfel toe of ze deze stap wel hadden moeten zetten.
Deze herhaling van Ik Vertrek zie je op zaterdag 18 mei vanaf 20:30 uur bij AVROTROS op NPO1. (HH)
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)