TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nicole (42) en Manuel (51) uit Doetinchem komen tijdens hun vakantie op Bonaire per toeval op een plek terecht waar de natuur nog ongerept is. Er zijn verschillende kavels te koop. Verbluft door het schitterende uitzicht besluiten ze dat ze daar samen oud willen worden.
Nicole is kapster en wil op Bonaire in anderhalf jaar een gastenverblijf, woonhuis en kapsalon uit de grond stampen. Voor Manuel is het een plek waar hij meer tot rust hoopt te komen. Hij heeft een hersenbeschadiging opgelopen en raakt snel overprikkeld.
Maar tijdens de verbouwing gaat zijn gezondheid achteruit en raakt het stel achter op schema. De frustraties lopen op en die reageren ze op elkaar af. Langzaam maar zeker slaat de twijfel toe of ze deze stap wel hadden moeten zetten.
Deze herhaling van Ik Vertrek zie je op zaterdag 18 mei vanaf 20:30 uur bij AVROTROS op NPO1. (HH)
We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Signed, sealed, delivered, Goodfellas
21:07Kijkers verbazen zich over wending in B&B Vol Liefde-avontuur Fred: 'Wat gebeurt hier?'