TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zijn alle vergunningen al geregeld en is er genoeg budget om de komende maanden door te komen? Het is een terugkerende vraag in deze laatste seizoensaflevering van Ik Vertrek, ook voor de familie Lemmers.
Vader Wijnand en moeder Nienke willen hun twee nog jonge kinderen Isa en Lucas laten zien dat er nog een hele wereld buiten Nederland is. Ze gaan een nieuw leven beginnen in Spanje en het moet iets duurzaams zijn. Het plan is om een ecologisch vakantiepark te bouwen op het stuk grond dat ze hebben gekocht.
De doelstellingen zijn ambitieus. Maar al snel moeten ze hun schema omgooien. Het opknappen van hun eigen huis op het terrein duurt langer, de lokale overheden hebben geen haast met het verstrekken van vergunningen en het geld gaat snel op.
Deze herhaling van Ik Vertrek zie je op zaterdag 20 juli vanaf 20:30 uur bij AVROTROS op NPO1. (HH)
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Benieuwd naar de reallifesoap van De Boogaartjes? Wij weten de releasedatum
15:16Kürt Rogiers geniet van Nederlandse talkshows en van déze in het bijzonder
14:51Fan van kerstcommercials op tv? Op deze datum gaan ze allemaal in première
14:00Angela de Jong rekent af met mama Mo: 'narcistisch takkewijf'
13:35Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen