TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zijn alle vergunningen al geregeld en is er genoeg budget om de komende maanden door te komen? Het is een terugkerende vraag in deze laatste seizoensaflevering van Ik Vertrek, ook voor de familie Lemmers.
Vader Wijnand en moeder Nienke willen hun twee nog jonge kinderen Isa en Lucas laten zien dat er nog een hele wereld buiten Nederland is. Ze gaan een nieuw leven beginnen in Spanje en het moet iets duurzaams zijn. Het plan is om een ecologisch vakantiepark te bouwen op het stuk grond dat ze hebben gekocht.
De doelstellingen zijn ambitieus. Maar al snel moeten ze hun schema omgooien. Het opknappen van hun eigen huis op het terrein duurt langer, de lokale overheden hebben geen haast met het verstrekken van vergunningen en het geld gaat snel op.
Deze herhaling van Ik Vertrek zie je op zaterdag 20 juli vanaf 20:30 uur bij AVROTROS op NPO1. (HH)
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is