TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zei er iemand: 'wijnen, wijnen en wijnen'?
Waar veel mensen vaak wel weten of ze een wijntje lekker vinden of niet en uit welk glas ze dit moeten drinken, zijn andere vragen soms wat lastiger te beantwoorden. Welke wijn past er nu precies bij welk gerecht? En hoe lang blijft een geopende fles wijn goed in de koelkast? Om kijkers daarbij te helpen, wordt Ilja Gort erbij geroepen.
De populaire wijnboer komt deze maand nog terug met het derde seizoen van het AVROTROS-programma Gorts Wijnkwartier, waarin hij opnieuw wijngelateerde vragen zal beantwoorden van kijkers.
Als er dan ook iemand weet waar hij over praat, is het Ilja Gort wel. Hij verbouwt immers niet alleen zijn eigen wijn in de Bordeaux, maar reist ook al jaren regelmatig door Europa voor programma's als Wijn aan Gort en Gort over de Grens. De afgelopen jaren bezocht hij onder meer Italië, Spanje en natuurlijk ook Frankrijk.
Benieuwd? Gorts Wijnkwartier is vanaf maandag 20 november wekelijks om 21:15 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer