TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zei er iemand: 'wijnen, wijnen en wijnen'?
Waar veel mensen vaak wel weten of ze een wijntje lekker vinden of niet en uit welk glas ze dit moeten drinken, zijn andere vragen soms wat lastiger te beantwoorden. Welke wijn past er nu precies bij welk gerecht? En hoe lang blijft een geopende fles wijn goed in de koelkast? Om kijkers daarbij te helpen, wordt Ilja Gort erbij geroepen.
De populaire wijnboer komt deze maand nog terug met het derde seizoen van het AVROTROS-programma Gorts Wijnkwartier, waarin hij opnieuw wijngelateerde vragen zal beantwoorden van kijkers.
Als er dan ook iemand weet waar hij over praat, is het Ilja Gort wel. Hij verbouwt immers niet alleen zijn eigen wijn in de Bordeaux, maar reist ook al jaren regelmatig door Europa voor programma's als Wijn aan Gort en Gort over de Grens. De afgelopen jaren bezocht hij onder meer Italië, Spanje en natuurlijk ook Frankrijk.
Benieuwd? Gorts Wijnkwartier is vanaf maandag 20 november wekelijks om 21:15 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame