TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind jaren 70 staat Nederland er niet zo rooskleurig voor. Er is werkeloosheid en woningnood. Deze laatste In de Voetsporen van de Jaren 70 laat beelden zien uit de film van André Reeder.
Reeder legde destijds de mensonterende huisvesting vast van Surinaamse migranten. Ondertussen werd er druk gebouwd aan de Bijlmermeer. Met ook de opening van drie winkelcentra tussen de flats verklaarde men in 1975 het paradijs voor jonge hoogopgeleide gezinnen als af. In de uitzending vertellen de eerste Bijlmerbewoners hun ervaringen.
Om even te ontsnappen aan de problematiek waren er de feesten van dj Eddy de Clerq. Als pionier van de Nederlandse dancecultuur, introduceerde hij in 1977 de 'discotheek' in het theater. Philip Freriks sluit de serie dansend af.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde