TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind jaren 70 staat Nederland er niet zo rooskleurig voor. Er is werkeloosheid en woningnood. Deze laatste In de Voetsporen van de Jaren 70 laat beelden zien uit de film van André Reeder.
Reeder legde destijds de mensonterende huisvesting vast van Surinaamse migranten. Ondertussen werd er druk gebouwd aan de Bijlmermeer. Met ook de opening van drie winkelcentra tussen de flats verklaarde men in 1975 het paradijs voor jonge hoogopgeleide gezinnen als af. In de uitzending vertellen de eerste Bijlmerbewoners hun ervaringen.
Om even te ontsnappen aan de problematiek waren er de feesten van dj Eddy de Clerq. Als pionier van de Nederlandse dancecultuur, introduceerde hij in 1977 de 'discotheek' in het theater. Philip Freriks sluit de serie dansend af.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek