TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Eind jaren 70 staat Nederland er niet zo rooskleurig voor. Er is werkeloosheid en woningnood. Deze laatste In de Voetsporen van de Jaren 70 laat beelden zien uit de film van André Reeder.
Reeder legde destijds de mensonterende huisvesting vast van Surinaamse migranten. Ondertussen werd er druk gebouwd aan de Bijlmermeer. Met ook de opening van drie winkelcentra tussen de flats verklaarde men in 1975 het paradijs voor jonge hoogopgeleide gezinnen als af. In de uitzending vertellen de eerste Bijlmerbewoners hun ervaringen.
Om even te ontsnappen aan de problematiek waren er de feesten van dj Eddy de Clerq. Als pionier van de Nederlandse dancecultuur, introduceerde hij in 1977 de 'discotheek' in het theater. Philip Freriks sluit de serie dansend af.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?