TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind jaren 70 staat Nederland er niet zo rooskleurig voor. Er is werkeloosheid en woningnood. Deze laatste In de Voetsporen van de Jaren 70 laat beelden zien uit de film van André Reeder.
Reeder legde destijds de mensonterende huisvesting vast van Surinaamse migranten. Ondertussen werd er druk gebouwd aan de Bijlmermeer. Met ook de opening van drie winkelcentra tussen de flats verklaarde men in 1975 het paradijs voor jonge hoogopgeleide gezinnen als af. In de uitzending vertellen de eerste Bijlmerbewoners hun ervaringen.
Om even te ontsnappen aan de problematiek waren er de feesten van dj Eddy de Clerq. Als pionier van de Nederlandse dancecultuur, introduceerde hij in 1977 de 'discotheek' in het theater. Philip Freriks sluit de serie dansend af.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?