TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind jaren 70 staat Nederland er niet zo rooskleurig voor. Er is werkeloosheid en woningnood. Deze laatste In de Voetsporen van de Jaren 70 laat beelden zien uit de film van André Reeder.
Reeder legde destijds de mensonterende huisvesting vast van Surinaamse migranten. Ondertussen werd er druk gebouwd aan de Bijlmermeer. Met ook de opening van drie winkelcentra tussen de flats verklaarde men in 1975 het paradijs voor jonge hoogopgeleide gezinnen als af. In de uitzending vertellen de eerste Bijlmerbewoners hun ervaringen.
Om even te ontsnappen aan de problematiek waren er de feesten van dj Eddy de Clerq. Als pionier van de Nederlandse dancecultuur, introduceerde hij in 1977 de 'discotheek' in het theater. Philip Freriks sluit de serie dansend af.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, 300
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
22:24Acteur Cees Geel (61) plotseling overleden aan een hartstilstand
21:25Dit zijn de finalisten van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026
19:20Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers