TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voortdurende oorlog in Oekraïne, de aardbevingen in Turkije, Syrië en Marokko en de aanval van Hamas op Israël en de daaropvolgende strijd kwamen dit jaar veelvuldig in het nieuws.
Ook in eigen land waren er belangrijke gebeurtenissen. Zo heeft Koning Willem-Alexander in een toespraak excuses aangeboden voor het Nederlandse slavernijverleden, kwam er voortijdig een einde aan het vierde kabinet onder leiding van Mark Rutte en was er de verrassende overmacht van de PVV bij de verkiezingen.
In het Jaaroverzicht NOS Journaal 2023 vat Winfried Baijens het jaar samen aan de hand van deze, maar ook een groot aantal andere nieuwsonderwerpen. Ook gaat hij op verschillende plaatsen in het land in gesprek met Nederlanders die bij deze gebeurtenissen waren betrokken.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen