TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voortdurende oorlog in Oekraïne, de aardbevingen in Turkije, Syrië en Marokko en de aanval van Hamas op Israël en de daaropvolgende strijd kwamen dit jaar veelvuldig in het nieuws.
Ook in eigen land waren er belangrijke gebeurtenissen. Zo heeft Koning Willem-Alexander in een toespraak excuses aangeboden voor het Nederlandse slavernijverleden, kwam er voortijdig een einde aan het vierde kabinet onder leiding van Mark Rutte en was er de verrassende overmacht van de PVV bij de verkiezingen.
In het Jaaroverzicht NOS Journaal 2023 vat Winfried Baijens het jaar samen aan de hand van deze, maar ook een groot aantal andere nieuwsonderwerpen. Ook gaat hij op verschillende plaatsen in het land in gesprek met Nederlanders die bij deze gebeurtenissen waren betrokken.
Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film