TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sheneeva en Chenelva zijn de enige siamese tweeling in Nederland en ze staan centraal in deze aflevering van Je Zal het Maar Hebben.
De 24-jarige zussen zitten met hun hoofden aan elkaar. Na de geboorte bleek een scheiding niet mogelijk, vanwege een gedeelde slagader. De tweeling heeft weinig moeite met hun bijzondere situatie. Voor elk probleem vinden ze een oplossing, waarbij het vaak simpelweg draait om compromissen sluiten.
"We weten niet beter”, vertelt Sheneeva in een interview. “Zelfs als we gescheiden zouden kunnen worden, dan zouden we dat niet willen." Chenelva voegt daaraan toe: “We zijn niet anders gewend. En we kunnen gewoon doen wat andere mensen ook kunnen.”
In de eerste aflevering van het 25e seizoen van Je Zal het Maar Hebben reist Emma Wortelboer met de zussen naar Texel voor een minivakantie.
Je Zal het Maar Hebben is op dinsdag 10 februari 2026 om 21:10 uur te zien op NPO 3.
Edson da Graça wordt niet warm of koud van kritiek op The Voice: 'Ik leef mijn droom'
11:31Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht