TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na 23 jaar krijgt Je Zal Het Maar Hebben een juniorversie voor NPO Zapp. Ziektes en levensveranderende diagnoses zijn immers van alle leeftijden. Presentatrice Raïsha Zeegelaar, onder meer bekend van Kinderen voor kinderen, ontmoet wekelijks een aantal jongeren die leven met ingrijpende ziektes.
Ze bijt het spits af met de dertienjarige Amelie die kampt met epidermolysis bullosa, een erfelijke en ongeneeslijke huidaandoening. Artsen noemen het ook wel de vlinderziekte, omdat de huid net zo kwetsbaar is als de vleugels van het insect. Een eenvoudige aanraking of toevallige botsing al grote gevolgen kan hebben.
Zeegelaar maakt daarnaast kennis met Mats, hij werd elf jaar geleden geboren zonder ogen en ervaart de wereld op geheel eigen wijze.
Je Zal Het Maar Hebben Junior is vanaf zondag 11 februari wekelijks om 19.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO Zapp.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli