TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jurre Geluk wil in Je Zal het Maar Hebben de 27-jarige Rick helpen. Een dronken scooterrijder reed Rick aan en hij liep daardoor een hersenafwijking op. Hij is aan de linkerhelft van zijn lichaam volledig verlamd en loopt met een stok.
Ondanks alle tegenslagen kijkt Rick vooruit en wil hij graag een relatie. Een leuke vriendin heeft hij via Tinder niet kunnen vinden, dus zet Geluk een andere tactiek in.
De presentator ontmoet ook de 31-jarige Sophie die de aangeboren huidziekte ichtyosis heeft. Kenmerkend is de droge en schilferende huid met verdikking van de hoornlaag. Daarom wordt de aandoening ook wel schubbenhuid genoemd. Sophie kan niet zweten en moet zichzelf voortdurend insmeren met zalf, ook als ze met Geluk naar het strand gaat.
Partnerbijdrage
Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'
11:20Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'