TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jurre Geluk wil in Je Zal het Maar Hebben de 27-jarige Rick helpen. Een dronken scooterrijder reed Rick aan en hij liep daardoor een hersenafwijking op. Hij is aan de linkerhelft van zijn lichaam volledig verlamd en loopt met een stok.
Ondanks alle tegenslagen kijkt Rick vooruit en wil hij graag een relatie. Een leuke vriendin heeft hij via Tinder niet kunnen vinden, dus zet Geluk een andere tactiek in.
De presentator ontmoet ook de 31-jarige Sophie die de aangeboren huidziekte ichtyosis heeft. Kenmerkend is de droge en schilferende huid met verdikking van de hoornlaag. Daarom wordt de aandoening ook wel schubbenhuid genoemd. Sophie kan niet zweten en moet zichzelf voortdurend insmeren met zalf, ook als ze met Geluk naar het strand gaat.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen