TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jurre Geluk wil in Je Zal het Maar Hebben de 27-jarige Rick helpen. Een dronken scooterrijder reed Rick aan en hij liep daardoor een hersenafwijking op. Hij is aan de linkerhelft van zijn lichaam volledig verlamd en loopt met een stok.
Ondanks alle tegenslagen kijkt Rick vooruit en wil hij graag een relatie. Een leuke vriendin heeft hij via Tinder niet kunnen vinden, dus zet Geluk een andere tactiek in.
De presentator ontmoet ook de 31-jarige Sophie die de aangeboren huidziekte ichtyosis heeft. Kenmerkend is de droge en schilferende huid met verdikking van de hoornlaag. Daarom wordt de aandoening ook wel schubbenhuid genoemd. Sophie kan niet zweten en moet zichzelf voortdurend insmeren met zalf, ook als ze met Geluk naar het strand gaat.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
