TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jurre Geluk wil in Je Zal het Maar Hebben de 27-jarige Rick helpen. Een dronken scooterrijder reed Rick aan en hij liep daardoor een hersenafwijking op. Hij is aan de linkerhelft van zijn lichaam volledig verlamd en loopt met een stok.
Ondanks alle tegenslagen kijkt Rick vooruit en wil hij graag een relatie. Een leuke vriendin heeft hij via Tinder niet kunnen vinden, dus zet Geluk een andere tactiek in.
De presentator ontmoet ook de 31-jarige Sophie die de aangeboren huidziekte ichtyosis heeft. Kenmerkend is de droge en schilferende huid met verdikking van de hoornlaag. Daarom wordt de aandoening ook wel schubbenhuid genoemd. Sophie kan niet zweten en moet zichzelf voortdurend insmeren met zalf, ook als ze met Geluk naar het strand gaat.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers