TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jurre Geluk wil in Je Zal het Maar Hebben de 27-jarige Rick helpen. Een dronken scooterrijder reed Rick aan en hij liep daardoor een hersenafwijking op. Hij is aan de linkerhelft van zijn lichaam volledig verlamd en loopt met een stok.
Ondanks alle tegenslagen kijkt Rick vooruit en wil hij graag een relatie. Een leuke vriendin heeft hij via Tinder niet kunnen vinden, dus zet Geluk een andere tactiek in.
De presentator ontmoet ook de 31-jarige Sophie die de aangeboren huidziekte ichtyosis heeft. Kenmerkend is de droge en schilferende huid met verdikking van de hoornlaag. Daarom wordt de aandoening ook wel schubbenhuid genoemd. Sophie kan niet zweten en moet zichzelf voortdurend insmeren met zalf, ook als ze met Geluk naar het strand gaat.
Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno