TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Damiano en Serena zijn negentien en vijftien jaar, zijn broer en zus en hebben allebei de ziekte van Huntington: een ziekte met de symptomen van ALS, alzheimer én parkinson.
In de seizoensstart van Je Zal Het Maar Hebben hoort presentator Jurre Geluk hun verhaal. Oudere broer Giuliano overleed in 2016 op vijftienjarige leeftijd aan dezelfde ziekte. Damiano en Serena wisten toen al wat hen te wachten stond.
Toch gaan ze op hun eigen manier om met hun toenemende geheugenverlies en fysieke beperkingen. Zo communiceert Serena het liefst via WhatsApp, zodat ze kan teruglezen wat ze gezegd heeft.
Jurre Geluk doet ook mee met de scheerroutine van de 21-jarige Jowy. Zij heeft het syndroom van Cantú, waardoor ze onder meer overbeharing op haar gezicht en armen heeft.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'