TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Damiano en Serena zijn negentien en vijftien jaar, zijn broer en zus en hebben allebei de ziekte van Huntington: een ziekte met de symptomen van ALS, alzheimer én parkinson.
In de seizoensstart van Je Zal Het Maar Hebben hoort presentator Jurre Geluk hun verhaal. Oudere broer Giuliano overleed in 2016 op vijftienjarige leeftijd aan dezelfde ziekte. Damiano en Serena wisten toen al wat hen te wachten stond.
Toch gaan ze op hun eigen manier om met hun toenemende geheugenverlies en fysieke beperkingen. Zo communiceert Serena het liefst via WhatsApp, zodat ze kan teruglezen wat ze gezegd heeft.
Jurre Geluk doet ook mee met de scheerroutine van de 21-jarige Jowy. Zij heeft het syndroom van Cantú, waardoor ze onder meer overbeharing op haar gezicht en armen heeft.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’