TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Damiano en Serena zijn negentien en vijftien jaar, zijn broer en zus en hebben allebei de ziekte van Huntington: een ziekte met de symptomen van ALS, alzheimer én parkinson.
In de seizoensstart van Je Zal Het Maar Hebben hoort presentator Jurre Geluk hun verhaal. Oudere broer Giuliano overleed in 2016 op vijftienjarige leeftijd aan dezelfde ziekte. Damiano en Serena wisten toen al wat hen te wachten stond.
Toch gaan ze op hun eigen manier om met hun toenemende geheugenverlies en fysieke beperkingen. Zo communiceert Serena het liefst via WhatsApp, zodat ze kan teruglezen wat ze gezegd heeft.
Jurre Geluk doet ook mee met de scheerroutine van de 21-jarige Jowy. Zij heeft het syndroom van Cantú, waardoor ze onder meer overbeharing op haar gezicht en armen heeft.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight