TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Damiano en Serena zijn negentien en vijftien jaar, zijn broer en zus en hebben allebei de ziekte van Huntington: een ziekte met de symptomen van ALS, alzheimer én parkinson.
In de seizoensstart van Je Zal Het Maar Hebben hoort presentator Jurre Geluk hun verhaal. Oudere broer Giuliano overleed in 2016 op vijftienjarige leeftijd aan dezelfde ziekte. Damiano en Serena wisten toen al wat hen te wachten stond.
Toch gaan ze op hun eigen manier om met hun toenemende geheugenverlies en fysieke beperkingen. Zo communiceert Serena het liefst via WhatsApp, zodat ze kan teruglezen wat ze gezegd heeft.
Jurre Geluk doet ook mee met de scheerroutine van de 21-jarige Jowy. Zij heeft het syndroom van Cantú, waardoor ze onder meer overbeharing op haar gezicht en armen heeft.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje