TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Damiano en Serena zijn negentien en vijftien jaar, zijn broer en zus en hebben allebei de ziekte van Huntington: een ziekte met de symptomen van ALS, alzheimer én parkinson.
In de seizoensstart van Je Zal Het Maar Hebben hoort presentator Jurre Geluk hun verhaal. Oudere broer Giuliano overleed in 2016 op vijftienjarige leeftijd aan dezelfde ziekte. Damiano en Serena wisten toen al wat hen te wachten stond.
Toch gaan ze op hun eigen manier om met hun toenemende geheugenverlies en fysieke beperkingen. Zo communiceert Serena het liefst via WhatsApp, zodat ze kan teruglezen wat ze gezegd heeft.
Jurre Geluk doet ook mee met de scheerroutine van de 21-jarige Jowy. Zij heeft het syndroom van Cantú, waardoor ze onder meer overbeharing op haar gezicht en armen heeft.
Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid
07:49Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’