TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Kris is vaak vermoeid, valt regelmatig flauw en haar gewrichten raken snel uit de kom. Dit komt door het syndroom van Ehler-Danlos, waardoor ze maar kort kan lopen en een elektrische rolstoel gebruikt. Toch besloot de 25-jarige Kris twee jaar geleden om te gaan reizen. Vooral met de trein, waar ze altijd assistentie van medewerkers voor moet inschakelen, en inmiddels ook met het vliegtuig.
Het reizen valt haar steeds zwaarder, maar daar wil ze zich niet door laten weerhouden. Voor deze special van Je Zal het Maar Hebben reist Emma Wortelboer enkele dagen met haar mee naar Duitsland. RTV Utrecht volgde Kris ook al eens. “Ik heb thuis ook veel pech. Op reis heb ik pech én leuke dingen”, vertelde ze daar. “Ik heb echt het gevoel dat ik leef als ik op reis ben.”
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten