TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kris is vaak vermoeid, valt regelmatig flauw en haar gewrichten raken snel uit de kom. Dit komt door het syndroom van Ehler-Danlos, waardoor ze maar kort kan lopen en een elektrische rolstoel gebruikt. Toch besloot de 25-jarige Kris twee jaar geleden om te gaan reizen. Vooral met de trein, waar ze altijd assistentie van medewerkers voor moet inschakelen, en inmiddels ook met het vliegtuig.
Het reizen valt haar steeds zwaarder, maar daar wil ze zich niet door laten weerhouden. Voor deze special van Je Zal het Maar Hebben reist Emma Wortelboer enkele dagen met haar mee naar Duitsland. RTV Utrecht volgde Kris ook al eens. “Ik heb thuis ook veel pech. Op reis heb ik pech én leuke dingen”, vertelde ze daar. “Ik heb echt het gevoel dat ik leef als ik op reis ben.”
Documentaireserie App Me Als Je Thuis Bent komt ook op televisie
13:14Lachen, bieden en heel veel smerige opdrachten: Frank’s Veiling komt naar Prime Video
12:57Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland