TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van het realityprogramma Je Zal het Maar Hebben verdiept Emma Wortelboer zich in de levens van jongeren met een bepaalde ziekte, aandoening of beperking.
Zo ontmoet zij de 23-jarige Masker. Zij noemen zichzelf het Masker-systeem omdat zij, als gevolg van een trauma, meer dan twintig persoonlijkheden bezitten. Wortelboer ervaart hoe het is om meerdere personen ‘te zijn’.
Daarnaast ontmoet ze de zestienjarige Seb die zeer slecht ziet omdat de spieren naar zijn ogen niet goed functioneren. Seb laat zich niet door zijn beperking uit het veld slaan. Ondanks het beperkte zicht stapt hij met zijn hond Hinde vrolijk door het leven en judoot hij zelfs op hoog niveau. Wortelboer heeft bewondering voor zijn doorzettingsvermogen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden