TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van het realityprogramma Je Zal het Maar Hebben verdiept Emma Wortelboer zich in de levens van jongeren met een bepaalde ziekte, aandoening of beperking.
Zo ontmoet zij de 23-jarige Masker. Zij noemen zichzelf het Masker-systeem omdat zij, als gevolg van een trauma, meer dan twintig persoonlijkheden bezitten. Wortelboer ervaart hoe het is om meerdere personen ‘te zijn’.
Daarnaast ontmoet ze de zestienjarige Seb die zeer slecht ziet omdat de spieren naar zijn ogen niet goed functioneren. Seb laat zich niet door zijn beperking uit het veld slaan. Ondanks het beperkte zicht stapt hij met zijn hond Hinde vrolijk door het leven en judoot hij zelfs op hoog niveau. Wortelboer heeft bewondering voor zijn doorzettingsvermogen.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion