TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van het realityprogramma Je Zal het Maar Hebben verdiept Emma Wortelboer zich in de levens van jongeren met een bepaalde ziekte, aandoening of beperking.
Zo ontmoet zij de 23-jarige Masker. Zij noemen zichzelf het Masker-systeem omdat zij, als gevolg van een trauma, meer dan twintig persoonlijkheden bezitten. Wortelboer ervaart hoe het is om meerdere personen ‘te zijn’.
Daarnaast ontmoet ze de zestienjarige Seb die zeer slecht ziet omdat de spieren naar zijn ogen niet goed functioneren. Seb laat zich niet door zijn beperking uit het veld slaan. Ondanks het beperkte zicht stapt hij met zijn hond Hinde vrolijk door het leven en judoot hij zelfs op hoog niveau. Wortelboer heeft bewondering voor zijn doorzettingsvermogen.
De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland