TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeroen Pauw heeft jarenlang met 'ontzettend veel plezier' voor RTL gewerkt, laat hij weten aan RTL Boulevard. Op de vraag of hij het talkshowstokje van Eva Jinek wil overnemen, antwoordt Pauw: "Als ik die gedachte helemaal niet zou hebben, zou ik hier ook niet staan. Ik vind het leuk om af en toe dingen voor de televisie te doen."
Nu is Jeroen vooral werkzaam als tv-producent. Met zijn productiebedrijf TVBV produceert hij onder meer Op1. "Ik sta er heel los in", zegt hij over een mogelijke terugkeer naar RTL. Maar ook als producent kan Jeroen een grote rol spelen in de opvulling van de latenightprogrammering op de commerciële zender.
Als Bridget Maasland te kennen geeft dat het klinkt als 'verder dan een open sollicitatie', beaamt mediadeskundige Rob Goossens dat Pauw mogelijk een 'enorme catch' in handen heeft. Wellicht verhuist Jineks producent PilotStudio met haar mee naar de publieke omroep, wat voor Pauws TVBV kansen bij RTL biedt. En wellicht kan Eva Jinek ook mooi eens invallen op de vrijdagavond bij Op1, aldus Robs glazen bol. De tv-kenner meent in elk geval een wel erg opgetogen Jeroen te zien, die op dit moment nog niet alles kan vertellen.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026