TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Woensdagavond is te zien hoe Eloise voor de camera van Rick Brandsteder poseert in Het Perfecte Plaatje. Dit doet ze in een zwart badpak en met een cocktail in haar hand. Een beeld dat volgens tv-recensent Angela de Jong en royaltyverslaggever Jeroen Snel de royale grens opzoekt. 'We hebben een lid van de koninklijke familie die haar royale bombonella's in de etalage zet en à la Pamela Anderson in de Zuid-Afrikaanse branding staat te poseren', pent Angela in haar AD-column, die ook al vooruitblikt op de traditionele naaktshoot in het programma. 'Ik hoop maar dat oma (prinses Beatrix, red.) zich dan niet in haar thee verslikt.'
Het lijkt toch vooral Jeroen te zijn die, als man, zich kritisch uitlaat over de dochter van prins Constantijn en prinses Laurentien. Hij omschrijft donderdag in RTL Boulevard dat de gravin in badpak op tv volgens hem 'een grensgevalletje' is. Daar ontketent de royaltyverslaggever een flinke discussie mee op social media, waarop hij in de show van vrijdag dan weer reageert. Dit keer krijgt hij live tegenspraak van Mandy Woelkens, hoofdredacteur van LINDA. meiden. "Ach Jeroen, laat die vrouw, ze is twintig jaar, is het dan de plek van jou, vijftigplusser, om te zeggen dat zij dit niet kan dragen?"
Ook Eva Jinek kaart de discussie over Eloise in haar talkshow aan. Schrijfster Antoinette Scheulderman vindt de ophef 'onzin' en denkt dat dit van tevoren heus is besproken met de familie. "De meid heeft het lekker naar de zin, laat haar lekker." Ook Jeroen Slagter laat zich erover uit. "Zij krijgt geen toelage, ze verdient haar eigen geld. Waarom mag ze niet in een badpak? Ik vind het juist hartstikke leuk dat ze dit doet, dat ze dit durft. (...) Ik denk dat prinses Beatrix moderner is dan heel Jeroen Snel bij elkaar."
En dan prins Constantijn himself. Voor de camera van Shownieuws laat hij zich uit over de commotie rond het tv-optreden van zijn dochter.
En nadat fotograaf en jurylid William Rutten zijn zegje al deed in RTL Boulevard, doet hij dat nu ook op Instagram. 'Kom op lieve mensen, we leven toch niet meer in 1930? Ik ben juist supertrots op Eloise, wat een sterke vrouw!', schrijft hij. Onder zijn post stromen de reacties binnen van bekend en onbekend Nederland. Onder anderen Daphne Deckers, Kim Feenstra, Patty Brard, Freek Vonk en Kees Tol laten van zich horen.
En Eloise zelf? Op haar eigen Instagram maakt de gravinfluencer geen woorden vuil aan de commotie, maar schrijft ze wel 'ontzettend verrast' te zijn door 'alle lieve berichten' op haar deelname aan Het Perfecte Plaatje Op Reis. 'Ik ben heel blij dat jullie het net zo leuk vinden als ik.'
Dit bericht op Instagram bekijken
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?