TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Badr Hari staat vooral bekend om zijn brute vechtersmentaliteit. Maar wat maar weinig mensen weten, is dat achter de kickbokser ook een familieman schuilt. In Jinek vertelt hij vol lof over zijn drie dochters.
Sinds Badr Hari vader is geworden, is hij naar eigen zeggen gevaarlijker geworden in de ring. Dit omdat hij maar al te graag wil winnen voor zijn drie dochters. Maar of hij dezelfde mentaliteit verwacht van de meisjes? "Nee, doe je best is voor mij belangrijk", vertelt de kickbokser. "Waar je niet goed in bent, daar werk je aan. Ik ben juist niet prestatiegericht."
Omdat Badr Hari bekend is, wordt hij regelmatig aangesproken op straat. Zijn oudste dochter Amber van 7 heeft het daar soms moeilijk mee. De kickbokser begrijpt dit gevoel, maar maakt gelukkig veel weer goed. "Ik ben heel betrokken. Als ik niet train, dan ben ik met mijn kinderen. Ik breng ze naar school en haal ze weer op."
Bridget Maasland verbijsterd om ophef doorschijnend truitje in RTL Boulevard
Kijk hier het hele fragment terug van Jinek:
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'