TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jinek begint vanavond direct na Expeditie Robinson om 21.40 uur. Luuk Ikink meldt de wijziging in een tweet, maar hij zegt niet om welke actualiteit het gaat. Het meest voor de hand liggend lijkt de oorlog in Oekraïne, maar die is al ruim een week gaande.
Vanwege de actualiteit begint #jinek vandaag een half uur eerder, direct na #ExpeditieRobinson. Eilandpraat wordt vanavond uitgezonden op... RTL Z! Gewoon om half tien, ik beloof geen bindend belegadvies te geven! 😉 — Luuk Ikink (@luuk) March 3, 2022
Waarschijnlijk is de verhuizing van Eilandpraat (waarin er wordt nagepraat over de aflevering van Expeditie Robinson) eenmalig, al hielden de kijkcijfers vorige week niet over. Naar de eerste aflevering van de all stars-editie van Expeditie keken net geen 2 miljoen mensen, Eilandpraat direct daarna trok 467.000 kijkers. Dat is een vrije val. Daarna is het voor Jinek extra moeilijk om die kijkers weer terug te halen naar RTL 4.
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'