TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jinek begint vanavond direct na Expeditie Robinson om 21.40 uur. Luuk Ikink meldt de wijziging in een tweet, maar hij zegt niet om welke actualiteit het gaat. Het meest voor de hand liggend lijkt de oorlog in Oekraïne, maar die is al ruim een week gaande.
Vanwege de actualiteit begint #jinek vandaag een half uur eerder, direct na #ExpeditieRobinson. Eilandpraat wordt vanavond uitgezonden op... RTL Z! Gewoon om half tien, ik beloof geen bindend belegadvies te geven! 😉 — Luuk Ikink (@luuk) March 3, 2022
Waarschijnlijk is de verhuizing van Eilandpraat (waarin er wordt nagepraat over de aflevering van Expeditie Robinson) eenmalig, al hielden de kijkcijfers vorige week niet over. Naar de eerste aflevering van de all stars-editie van Expeditie keken net geen 2 miljoen mensen, Eilandpraat direct daarna trok 467.000 kijkers. Dat is een vrije val. Daarna is het voor Jinek extra moeilijk om die kijkers weer terug te halen naar RTL 4.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish