TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jinek begint vanavond direct na Expeditie Robinson om 21.40 uur. Luuk Ikink meldt de wijziging in een tweet, maar hij zegt niet om welke actualiteit het gaat. Het meest voor de hand liggend lijkt de oorlog in Oekraïne, maar die is al ruim een week gaande.
Vanwege de actualiteit begint #jinek vandaag een half uur eerder, direct na #ExpeditieRobinson. Eilandpraat wordt vanavond uitgezonden op... RTL Z! Gewoon om half tien, ik beloof geen bindend belegadvies te geven! 😉 — Luuk Ikink (@luuk) March 3, 2022
Waarschijnlijk is de verhuizing van Eilandpraat (waarin er wordt nagepraat over de aflevering van Expeditie Robinson) eenmalig, al hielden de kijkcijfers vorige week niet over. Naar de eerste aflevering van de all stars-editie van Expeditie keken net geen 2 miljoen mensen, Eilandpraat direct daarna trok 467.000 kijkers. Dat is een vrije val. Daarna is het voor Jinek extra moeilijk om die kijkers weer terug te halen naar RTL 4.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug