TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joanna Lumley gaat weer op reis. Dit keer volgt ze de specerijenroute zoals ook westerse handelslieden dat in de geschiedenis deden. In vier afleveringen gaat de presentatrice naar Indonesië, India, Madagaskar, Zanzibar en Jordanië.
Joanna Lumley's specerijenroute start op de Banda-eilanden in de Indonesische Molukken. Lang was dit een van de weinige plekken waar de nootmuskaatboom groeide. In de jacht op de nootmuskaat en om het monopolie erop te krijgen, traden de Nederlanders extreem wreed op tegen de eilandbewoners. Later eigenden de Britten zich de handel toe.
Joanna gaat op bezoek bij een familie die nu leeft van de nootmuskaatoogst. Ze reist verder naar Jakarta, om te zien hoe kruidnagels in 'kretek'-sigaretten wordt verwerkt. En om ze te roken.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag