TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Blijer kun je Jochem Myjer bijna niet maken. Voor Jochem in de Wolken vliegt de cabaretier in een luchtballon boven de mooiste natuurgebieden van Nederland. Hij verkent de Wadden, waar hij al van kleins af aan vogels spot, de Veluwe, de Biesbosch en als eerste het Geuldal in Zuid-Limburg.
Vernoemd naar de rivier die erdoorheen stroomt, is dit heuvellandschap de thuishaven voor de bever, korenwolf en wat Myjer een van 's lands mooiste roofvogels noemt: de rode wouw. De Leidenaar, die twee jaar lang biologie studeerde, hoopt dat kijkers net zo enthousiast raken over het natuurschoon en bewuster ermee omgaan. Als iemand enthousiast hierover kan vertellen, is hij het wel. Zo praat Myjer in zijn laatste show Adem in, adem uit al vol liefde over de Wadden. (HH)
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld