TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Vandaag Inside klinkt milde kritiek. Merel Ek bestempelt Welmoeds uitspraak betreffende haar Goedenavond Nederland-collega als een 'lullige slip of the tongue'. "Je kunt het wel denken, maar dat zeg je niet hardop", aldus de politiek verslaggever, die grapt: "Ik zou Sam hebben gekozen." Johan vindt het niet eens 'zo onlogisch' dat Welmoed haar voorkeur geeft aan iemand met wie ze al langer samenwerkt, maar: "Het is niet slim en het is een beetje oncollegiaal." René van der Gijp vindt dat er van een mug een olifant wordt gemaakt. "Maak het niet te groot allemaal."
Bij RTL Boulevard klinkt er opvallend geluid vanuit Rob Goossens. Hij vindt de wellicht wat onhandige uitspraak van Welmoed 'eigenlijk ook wel weer slim'. "Want je wilt een beetje rumour around the brand als je zo'n zomerprogramma gaat maken. Dus zin an", besluit hij.
Welmoed probeerde het ontstane brandje na haar uitspraak zelf al te blussen met een foto waarop ze met Sam aan een glas bubbels zit. "Ik heb iets doms gezegd, wat ik helemaal niet zo bedoelde", schreef ze bij de foto in haar Instagram Stories. "Even voor de duidelijkheid: ik heb mega superveel zin om Goedemorgen Nederland met Sam te maken, ik ben ook hartstikke dol op hem. (...) Dus no troubles in paradise." Ook Sam gaf te kennen niet met de opmerking van zijn collega is zijn maag te zitten. "En doorrr", schreef hij bij dezelfde foto van Welmoed.
Goedenavond Nederland is vanaf 26 mei negen weken lang van maandag tot en met donderdag te zien om 22.10 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning