TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ze heeft geen makkelijk jaartje gehad met al het gezeik dat ik had", aldus Johnny, die daarmee verwijst naar de aangifte die tegen hem was gedaan door zijn ex, Shima Kaes. "Maar nog belangrijker: een dochter die ziek is, Daniëlle, die aan het vechten is voor haar leven." Bij Johnny's halfzus is vorig jaar april kanker geconstateerd. "We hopen op een wondertje." Ondanks alles gaf Willeke op haar 78e verjaardag een optreden voor stichting Het Vergeten Kind. "Dus respect voor haar hoe ze dat allemaal nog bolwerkt en overal staat te knallen."
Het gesprek wordt luchtiger als Willeke wordt geprezen tot 'de gay queen'. Als tafelgast Heleen van Royen inhaakt, krijgt het gesprek zelfs een pikante lading: "Mag ik nog een weetje vertellen over je moeder? Dat zij ooit ook verkozen is tot de stoutste vrouw van Nederland?" Daar wordt Johnny zichtbaar ongemakkelijk van: "Hou op, dat wil ik niet horen", lacht de presentator.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy