TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ze heeft geen makkelijk jaartje gehad met al het gezeik dat ik had", aldus Johnny, die daarmee verwijst naar de aangifte die tegen hem was gedaan door zijn ex, Shima Kaes. "Maar nog belangrijker: een dochter die ziek is, Daniëlle, die aan het vechten is voor haar leven." Bij Johnny's halfzus is vorig jaar april kanker geconstateerd. "We hopen op een wondertje." Ondanks alles gaf Willeke op haar 78e verjaardag een optreden voor stichting Het Vergeten Kind. "Dus respect voor haar hoe ze dat allemaal nog bolwerkt en overal staat te knallen."
Het gesprek wordt luchtiger als Willeke wordt geprezen tot 'de gay queen'. Als tafelgast Heleen van Royen inhaakt, krijgt het gesprek zelfs een pikante lading: "Mag ik nog een weetje vertellen over je moeder? Dat zij ooit ook verkozen is tot de stoutste vrouw van Nederland?" Daar wordt Johnny zichtbaar ongemakkelijk van: "Hou op, dat wil ik niet horen", lacht de presentator.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
RTL Tonight begint vanaf 2 februari 2026 later: dit is waarom
09:14Karine blikt terug op razendsnelle exit in Winter Vol Liefde: 'Klaas is een hork'
08:44De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers hebben weinig vertrouwen meer in Claudia en Ben
06:47Vanavond op TV: De reünie, MasterChef USA, Clear and Present Danger
22:21Georgina Verbaan over nieuw seizoen LOL: Last One Laughing: 'Enorm spannend' (video)