TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ahoy staat op zijn kop voor de nationale finale van het Junior Songfestival. Wie wint, vertegenwoordigt Nederland tijdens de grote finale op 11 december in Armenië.
De presentatoren Stefania Liberakakis en Matheu Hinzen - zelf oud-deelnemers - verwelkomen de vier acts tijdens deze twintigste editie. Wint boyband HIGH5 met het door Linda de Mols zoon Julian Vahle gecomponeerde liedje ‘Because I know’? Of wordt het Luna, die in haar vrolijke nummer ‘La festa’ zowel in het Nederlands, Engels als Italiaans zingt?
Concurrenten zijn meidengroep Infinity en de jongens en meisjes van Mixed Up. Zij deden apart auditie, maar gingen door als groep. Of zij naar Armenië mogen, is aan de kinder- en vakjury. Die laatste bestaat uit Chantal Janzen, Flemming en Glen Faria.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?