TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat de kandidaten van het derde seizoen Kamp van Koningsbrugge weten waar ze aan beginnen. De basiseisen om mee te doen waren namelijk nog nooit zo streng. Jeroen legt daarmee, samen met instructeurs Ray en Dai, de lat een flink stuk hoger voor de cursisten. Wie weet aan alle eisen te voldoen en zakt er genadeloos door het ijs?
De nieuwe deelnemers zijn hiervoor afgereisd naar een heuvelgebied dat er op het eerste oog prachtig uitziet. Wat de kandidaten alleen dan nog niet beseffen, is dat dit landschap hun grootste uitdaging wordt. Ze moeten de bergen eigen maken, er navigeren, vuur maken en zwemmen in ijskoud water. Daarnaast ontbreken ook de nachtelijke missies dit seizoen niet.
Kamp van Koningsbrugge is vanaf vanavond iedere donderdag om 20:30 uur te zien op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden