TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zou geen Kamp van Koningsbrugge zijn als ook dit seizoen de beruchte ‘beasting’ niet voorbij zou komen. In deze intense en fysieke veldtraining matten instructeurs Ray Klaassens en Dai Carter de kandidaten compleet af.
Wie denkt dat de arme cursisten het daarna wel gehad hebben, heeft het mis: dit is pas het begin. Als ze na de beasting aankomen bij hun basiskamp hebben ze geen tijd zich rustig te installeren. Ze moeten de instructeurs laten zien dat ze de kunst van het navigeren onder de knie hebben.
Samen met zwemmen en vuur maken is dit een van de basiseisen die sinds dit seizoen vereist is. Als de cursisten het navigeren niet voldoende beheersen, heeft dat grote gevolgen voor de groep. Ter afsluiting moeten de deelnemers ook nog het ijskoude water in.
Partnerbijdrage
Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse
09:24De TV van gisteren: Sjorleone verovert de harten van de kijkers van Race across the World
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, André Hazes: En nu ..., Rampage: Big Meets Bigger
18:21De Slimste Mens vanavond niet te zien vanwege overlijden Paulien Cornelisse
17:13Schrijfster en cabaretière Paulien Cornelisse (50) overleden