TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zou geen Kamp van Koningsbrugge zijn als ook dit seizoen de beruchte ‘beasting’ niet voorbij zou komen. In deze intense en fysieke veldtraining matten instructeurs Ray Klaassens en Dai Carter de kandidaten compleet af.
Wie denkt dat de arme cursisten het daarna wel gehad hebben, heeft het mis: dit is pas het begin. Als ze na de beasting aankomen bij hun basiskamp hebben ze geen tijd zich rustig te installeren. Ze moeten de instructeurs laten zien dat ze de kunst van het navigeren onder de knie hebben.
Samen met zwemmen en vuur maken is dit een van de basiseisen die sinds dit seizoen vereist is. Als de cursisten het navigeren niet voldoende beheersen, heeft dat grote gevolgen voor de groep. Ter afsluiting moeten de deelnemers ook nog het ijskoude water in.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland