TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zou geen Kamp van Koningsbrugge zijn als ook dit seizoen de beruchte ‘beasting’ niet voorbij zou komen. In deze intense en fysieke veldtraining matten instructeurs Ray Klaassens en Dai Carter de kandidaten compleet af.
Wie denkt dat de arme cursisten het daarna wel gehad hebben, heeft het mis: dit is pas het begin. Als ze na de beasting aankomen bij hun basiskamp hebben ze geen tijd zich rustig te installeren. Ze moeten de instructeurs laten zien dat ze de kunst van het navigeren onder de knie hebben.
Samen met zwemmen en vuur maken is dit een van de basiseisen die sinds dit seizoen vereist is. Als de cursisten het navigeren niet voldoende beheersen, heeft dat grote gevolgen voor de groep. Ter afsluiting moeten de deelnemers ook nog het ijskoude water in.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Kijkers krijgen nu al de rillingen van ademcoach David in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Lowlands, Het blok Australië, A Good Day to Die Hard
18:00Bankzitters gaan overleven in het wild in hun eerste Videoland-serie
17:00Super Saturday en Sunday: deze programma's wil je niet missen op 29 en 30 augustus 2026
14:50GTST Spoilers maandag 31 augustus t/m donderdag 3 september 2026 | Goede Tijden, Slechte Tijden