TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zou geen Kamp van Koningsbrugge zijn als ook dit seizoen de beruchte ‘beasting’ niet voorbij zou komen. In deze intense en fysieke veldtraining matten instructeurs Ray Klaassens en Dai Carter de kandidaten compleet af.
Wie denkt dat de arme cursisten het daarna wel gehad hebben, heeft het mis: dit is pas het begin. Als ze na de beasting aankomen bij hun basiskamp hebben ze geen tijd zich rustig te installeren. Ze moeten de instructeurs laten zien dat ze de kunst van het navigeren onder de knie hebben.
Samen met zwemmen en vuur maken is dit een van de basiseisen die sinds dit seizoen vereist is. Als de cursisten het navigeren niet voldoende beheersen, heeft dat grote gevolgen voor de groep. Ter afsluiting moeten de deelnemers ook nog het ijskoude water in.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, NPO Doc: Mijn broer, Furiosa: A Mad Max Saga
18:55Estavana Polman en Rafael van der Vaart verwachten tweede kindje samen
16:00Onverwachte ontdekking in tweede seizoen van Zussen: bekijk de eerste beelden
14:27Deze BN’ers doen mee aan het nieuwe programma De Meestergids