TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fysiek en mentaal volledig gesloopt worden, waarom zou je dat willen? Nou, als je bij de commando's wil zal het wel moeten. Alleen de allersterksten blijven over na het zware trainingsprogramma van de special forces.
Na twee succesvolle seizoenen met 'gewone' burgers gaan nu tien bekende Nederlanders de uitdaging aan. Onder meer Natasja Gibbs, Niels Gomperts en Celine Huijsmans gaan proberen het volledige trainingsprogramma vol te houden. Bekend of niet, een vipbehandeling krijgen ze niet. Ze worden aan dezelfde extreme opleiding onderworpen als de kandidaten van de voorgaande seizoenen.
De bekendste Nederlander van het stel, presentator Jeroen van Koningsbrugge, blijft wijselijk aan de zijlijn. Wel biedt hij de kandidaten mentale ondersteuning.
Kamp van Koningsbrugge Special Edition is vanavond om 20:35 uur te zien op NPO1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij