TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Suzanna groeide op met vijftien broers en zussen. Haar ouders zijn streng religieus. Daar heeft ze geen problemen mee, maar als ze al hun bezittingen verkopen en emigreren naar een conflictgebied in Afrika, gaan bij haar alle alarmbellen af. Ze zijn daar namelijk toe aangezet door de mysterieuze asielzoeker Henri, die beweert een door God gezonden engel te zijn.
Suzanna ziet in hem niet meer dan een ordinaire oplichter. Omdat ze het niet kan aanzien dat hij haar ouders op zo’n manier in de maling neemt, schakelt ze Kees van der Spek in. Hij gaat in deze aflevering van Oplichters Aangepakt naar Afrika. Daar doet hij een schokkende ontdekking: twee van de zestien kinderen uit het gezin wonen nog bij hun vader en moeder, en zij lopen nu acuut gevaar.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026