TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Petra zoekt geluk in de liefde en hoopt die te vinden op een datingsite. Ze ontmoet er de Surinaamse Freddy. De twee beginnen te chatten en het klikt al snel. Wanneer Petra hem voor het eerst ontmoet, blijkt hij ook in het echt een leuke man.
Petra kan wel wat geluk gebruiken nadat een herniaoperatie vijf jaar geleden mislukte. Ze raakte halfzijdig verlamd en kreeg daarvoor een schadevergoeding van ruim 180.000 euro. Petra is blij dat Freddy zich een beetje over haar ontfermt. “Maar toen begonnen er vreemde dingen te gebeuren”, vertelt ze in Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt. Het blijkt dat haar nieuwe liefde op haar geld uit is én zelfs een deel weet te stelen.
Van der Spek en zijn team ontdekken dat Freddy in Suriname zit en zoeken hem op. (HH)
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer