TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Kees van der Spek: Oplichters aangepakt. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Petra zoekt geluk in de liefde en hoopt die te vinden op een datingsite. Ze ontmoet er de Surinaamse Freddy. De twee beginnen te chatten en het klikt al snel. Wanneer Petra hem voor het eerst ontmoet, blijkt hij ook in het echt een leuke man.
Petra kan wel wat geluk gebruiken nadat een herniaoperatie vijf jaar geleden mislukte. Ze raakte halfzijdig verlamd en kreeg daarvoor een schadevergoeding van ruim 180.000 euro. Petra is blij dat Freddy zich een beetje over haar ontfermt.
“Maar toen begonnen er vreemde dingen te gebeuren”, vertelt ze in Kees Van Der Spek: Oplichters aangepakt. Het blijkt dat haar nieuwe liefde op haar geld uit is én zelfs een deel weet te stelen. Van der Spek en zijn team ontdekken dat Freddy in Suriname zit en zoeken hem op. (HH)
Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino