TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Petra zoekt geluk in de liefde en hoopt die te vinden op een datingsite. Ze ontmoet er de Surinaamse Freddy. De twee beginnen te chatten en het klikt al snel. Wanneer Petra hem voor het eerst ontmoet, blijkt hij ook in het echt een leuke man.
Petra kan wel wat geluk gebruiken nadat een herniaoperatie vijf jaar geleden mislukte. Ze raakte halfzijdig verlamd en kreeg daarvoor een schadevergoeding van ruim 180.000 euro. Petra is blij dat Freddy zich een beetje over haar ontfermt.
“Maar toen begonnen er vreemde dingen te gebeuren”, vertelt ze in Kees Van Der Spek: Oplichters aangepakt. Het blijkt dat haar nieuwe liefde op haar geld uit is én zelfs een deel weet te stelen. Van der Spek en zijn team ontdekken dat Freddy in Suriname zit en zoeken hem op. (HH)
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'