TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geschiedenis van de zoete kaastaart begint in het oude Griekenland, maar wat we tegenwoordig cheesecake noemen - een taart bereid met roomkaas - is een Amerikaanse uitvinding. Anno 2025 is cheesecake populairder dan ooit, merkt Keuringsdienst van Waarde in de supermarkt.
Natuurlijk ligt er cheesecake bij de bakkerij, maar ook cheesecakevlaai en cheesecakekoekjes. En daar blijft het niet bij. Bij het snoep liggen chocoladerepen en paaseitjes met cheesecakesmaak, er is cheesecake-ijs en zelfs een cheesecakepasta voor op brood.
Als het zo makkelijk is om al die producten naar cheesecake te laten smaken, hoe krijgt de taart zelf dan eigenlijk zijn smaak? Het blijkt dat cheesecake een heel rekbaar begrip is, waar niet altijd roomkaas aan te pas komt.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 17 maart 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5
12:07Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent
10:09Race Across the World keert eindelijk terug op de buis: dit is wanneer