TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De geschiedenis van de zoete kaastaart begint in het oude Griekenland, maar wat we tegenwoordig cheesecake noemen - een taart bereid met roomkaas - is een Amerikaanse uitvinding. Anno 2025 is cheesecake populairder dan ooit, merkt Keuringsdienst van Waarde in de supermarkt.
Natuurlijk ligt er cheesecake bij de bakkerij, maar ook cheesecakevlaai en cheesecakekoekjes. En daar blijft het niet bij. Bij het snoep liggen chocoladerepen en paaseitjes met cheesecakesmaak, er is cheesecake-ijs en zelfs een cheesecakepasta voor op brood.
Als het zo makkelijk is om al die producten naar cheesecake te laten smaken, hoe krijgt de taart zelf dan eigenlijk zijn smaak? Het blijkt dat cheesecake een heel rekbaar begrip is, waar niet altijd roomkaas aan te pas komt.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 17 maart 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026
08:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
08:40De TV van gisteren: kijkers enorm onder de indruk van 100 Dagen in de Gehandicaptenzorg
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite