TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze nieuwe aflevering van Keuringsdienst van Waarde bijten de verslaggevers zich vast in een populaire productgroep: plantaardige alternatieven voor zuivelproducten. Als het gaat om melk was de mensheid altijd afhankelijk van zoogdieren, maar omdat steeds meer mensen geen dierlijke producten meer willen consumeren, komen er de laatste jaren steeds meer alternatieven op de markt.
Er bestaat sinds een tijdje onder meer melk van haver, kokos, cashewnoten en soja. Daar blijft het niet bij; er zijn ook plantaardige varianten van yoghurt. Keuringsdienst van Waarde wil weten hoe deze worden gemaakt. Ze zijn niet alleen geïnteresseerd in het productieproces, maar onderzoeken ook waarom deze yoghurts zo duur zijn. Ze zijn namelijk zeker niet voor iedereen betaalbaar.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw