TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze nieuwe aflevering van Keuringsdienst van Waarde bijten de verslaggevers zich vast in een populaire productgroep: plantaardige alternatieven voor zuivelproducten. Als het gaat om melk was de mensheid altijd afhankelijk van zoogdieren, maar omdat steeds meer mensen geen dierlijke producten meer willen consumeren, komen er de laatste jaren steeds meer alternatieven op de markt.
Er bestaat sinds een tijdje onder meer melk van haver, kokos, cashewnoten en soja. Daar blijft het niet bij; er zijn ook plantaardige varianten van yoghurt. Keuringsdienst van Waarde wil weten hoe deze worden gemaakt. Ze zijn niet alleen geïnteresseerd in het productieproces, maar onderzoeken ook waarom deze yoghurts zo duur zijn. Ze zijn namelijk zeker niet voor iedereen betaalbaar.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight
13:31Goedenavond Nederland schrapt duopresentatie
13:16André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5 met realityserie: 'Echt zoals het is'