TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het negentiende seizoen van Keuringsdienst van Waarde begon in januari vorig jaar met een drieluik over het fokken van dieren. Deze eerste van de drie specials gaat over varkens. De rol van varkensboerderijen is sinds de jaren 50 van de vorige eeuw enorm veranderd: de bedrijven zijn nu een stuk groter dan toen. De dieren veranderden mee, maar niet zonder speciaal opgezette fokprogramma's.
Sommige varkens werpen tegenwoordig tot wel veertig biggen per jaar, veel meer dan vroeger. Hoe zorg je ervoor dat een dier alsmaar meer nakomelingen krijgt? Een slager laat zien dat varkens inderdaad anders zijn dan vroeger. Zo hebben ze nu een rib meer en een aantal tepels extra. Die zijn nodig om meer biggetjes te kunnen dragen en te voeden.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster