TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vroeger waren parelkettingen vooral iets voor rijke mensen en waren het echt luxeproducten. Ze werden veelal gedragen door bekende sterren, die ervoor zorgden dat ze extreem populair werden.
Sieraden met parels waren echt een statussymbool, maar hoe anders is dat nu. In de winkelstraten en op sociale media wordt de consument overspoeld met deze glanzende balletjes. Influencers maken er reclame voor en ook met een kleine portemonnee zijn ze binnen handbereik.
Keuringsdienst van Waarde vraagt zich af hoe dit kan, want maar één op de ongeveer duizend oesters geeft een parel prijs. De zoektocht naar antwoorden leidt de makers naar Azië, waar parels vaak in grote aantallen worden gekweekt in meren en rivieren. Daardoor zijn ze tegenwoordig zo goedkoop.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde zie je op maandag 10 maart 2025 vanaf 21:40 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'