TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vroeger waren parelkettingen vooral iets voor rijke mensen en waren het echt luxeproducten. Ze werden veelal gedragen door bekende sterren, die ervoor zorgden dat ze extreem populair werden.
Sieraden met parels waren echt een statussymbool, maar hoe anders is dat nu. In de winkelstraten en op sociale media wordt de consument overspoeld met deze glanzende balletjes. Influencers maken er reclame voor en ook met een kleine portemonnee zijn ze binnen handbereik.
Keuringsdienst van Waarde vraagt zich af hoe dit kan, want maar één op de ongeveer duizend oesters geeft een parel prijs. De zoektocht naar antwoorden leidt de makers naar Azië, waar parels vaak in grote aantallen worden gekweekt in meren en rivieren. Daardoor zijn ze tegenwoordig zo goedkoop.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde zie je op maandag 10 maart 2025 vanaf 21:40 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik vond het NIET gezellig Monique'
09:24Vanaf deze datum is het derde seizoen van Grote Gezinnen, Grote Vakanties te zien
08:09De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Johnny de Mol als presentator van De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Het geheim van de meester, Op safari, Lethal Weapon 4
22:05B&B Vol Exits: een dood paard bij Caroline en een functioneringsgesprek bij Fred