TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde bijten de verslaggevers zich vast in een product dat in Nederland veelvuldig wordt geconsumeerd. Dit keer duiken ze in de wereld van de krab. Het gaat ze in het bijzonder om de noordzeekrab.
Een viswinkel of restaurant heeft hem vaak op de kaart staan en serveert dan vaak enkel een paar pootjes van het schaaldier. Er wordt gezegd dat dit onderdeel het makkelijkst te eten is, maar dan rest natuurlijk gelijk de vraag: wat gebeurt er met de rest van het beest? Het karkas van een krab staat immers zelden op de menukaart.
De verslaggevers willen weten hoe deze kreeftachtige wordt gevangen en wat er vervolgens mee wordt gedaan. Ze komen erachter dat mensen allesbehalve liefdevol met het beestje omgaan.
Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, Stolen
11:39Ian explodeert en kijkers gaan los na noodkreet van vriendin in De Bondgenoten
11:02Zoë Livay maakt diepe indruk met Nooit Meer Alleen in Beste Zangers: 'Insturen voor het Songfestival'
10:05Mark van Eeuwen wordt officiële hulpsinterklaas van Amsterdam: 'Ongelooflijk mooi en eervol'
10:00Arnout Hauben licht tipje van de sluier op over Dwars door de Pyreneeën: 'We waren toe aan wat anders'