TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde bijten de verslaggevers zich vast in een product dat in Nederland veelvuldig wordt geconsumeerd. Dit keer duiken ze in de wereld van de krab. Het gaat ze in het bijzonder om de noordzeekrab.
Een viswinkel of restaurant heeft hem vaak op de kaart staan en serveert dan vaak enkel een paar pootjes van het schaaldier. Er wordt gezegd dat dit onderdeel het makkelijkst te eten is, maar dan rest natuurlijk gelijk de vraag: wat gebeurt er met de rest van het beest? Het karkas van een krab staat immers zelden op de menukaart.
De verslaggevers willen weten hoe deze kreeftachtige wordt gevangen en wat er vervolgens mee wordt gedaan. Ze komen erachter dat mensen allesbehalve liefdevol met het beestje omgaan.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug