TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde bijten de verslaggevers zich vast in een product dat in Nederland veelvuldig wordt geconsumeerd. Dit keer duiken ze in de wereld van de krab. Het gaat ze in het bijzonder om de noordzeekrab.
Een viswinkel of restaurant heeft hem vaak op de kaart staan en serveert dan vaak enkel een paar pootjes van het schaaldier. Er wordt gezegd dat dit onderdeel het makkelijkst te eten is, maar dan rest natuurlijk gelijk de vraag: wat gebeurt er met de rest van het beest? Het karkas van een krab staat immers zelden op de menukaart.
De verslaggevers willen weten hoe deze kreeftachtige wordt gevangen en wat er vervolgens mee wordt gedaan. Ze komen erachter dat mensen allesbehalve liefdevol met het beestje omgaan.
Wanneer is LUBACH weer terug op tv?
12:55Erica Terpstra tóch nog op reis voor MAX?
12:11B&B Vol Liefde: 'Nee Ceciel, ik wil niet meer met je eten'
11:15Zus van Fabiënne uit De Bondgenoten spreekt zich uit over gerucht: 'Het is te bizar voor woorden'
10:05De allereerste beelden van het vijftiende seizoen van Urk! zijn verschenen