TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wereldwijd groeit de vraag naar vis. Omdat er in de oceanen niet genoeg meer te vangen valt om aan die behoefte te voldoen, verschijnt er steeds meer kweekvis in de winkels. Soms is deze afkomstig uit open water, zoals Noorse fjorden die met netten zijn afgezet, maar veel vis wordt tegenwoordig grootgebracht in gesloten kweekvijvers.
De redactie van Keuringsdienst van waarde wil weten hoe dat werkt en vraagt zich af waarmee visproducenten hun vijvers precies vullen. Het kweken van forel, zalm en meerval in vijvers heeft misschien iets kunstmatigs, maar is relatief gunstig voor het milieu. Kwekers besparen water omdat ze het in een gesloten systeem voortdurend kunnen monitoren, filteren en hergebruiken. Ook zijn er minder antibiotica en chemicaliën nodig.
Keuringsdienst van Waarde is iedere maandag vanaf 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering zie je op 8 april 2024.
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'