TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ibericoham staat bij veel tapasrestaurants op de menukaart en wordt gezien als een topper onder de hammen. Het vlees komt exclusief van Spaanse varkens die een bijzonder leven leiden. Zo wordt de ham althans aangeprezen.
Keuringsdienst van waarde duikt in deze aflevering in de kleine lettertjes.Op sommige Nederlandse verpakkingen staat namelijk dat de ham maar voor de helft echt van de Iberische varkens komt.
Teun van de Keuken gaat naar Spanje om bij ibericoboeren te kijken in welke omstandigheden de varkens daar leven en ontdekt dat niet alle dieren het even goed hebben. In Nederland belt presentatrice Sosha Duysker rond om uit te zoeken hoe het zit met de hammen. “Je kunt geen rechten ontlenen aan de naam Iberico”, is een van de antwoorden die ze krijgt.
Deze acteurs zijn te zien in de Woeste Grond-bioscoopfilm
19:33Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Au Pairs te zien
16:30Boer Zoekt Vrouw-boerin Annemiek bevallen van een zoon
15:39Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag