TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ibericoham staat bij veel tapasrestaurants op de menukaart en wordt gezien als een topper onder de hammen. Het vlees komt exclusief van Spaanse varkens die een bijzonder leven leiden. Zo wordt de ham althans aangeprezen.
Keuringsdienst van waarde duikt in deze aflevering in de kleine lettertjes.Op sommige Nederlandse verpakkingen staat namelijk dat de ham maar voor de helft echt van de Iberische varkens komt.
Teun van de Keuken gaat naar Spanje om bij ibericoboeren te kijken in welke omstandigheden de varkens daar leven en ontdekt dat niet alle dieren het even goed hebben. In Nederland belt presentatrice Sosha Duysker rond om uit te zoeken hoe het zit met de hammen. “Je kunt geen rechten ontlenen aan de naam Iberico”, is een van de antwoorden die ze krijgt.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland