TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ibericoham staat bij veel tapasrestaurants op de menukaart en wordt gezien als een topper onder de hammen. Het vlees komt exclusief van Spaanse varkens die een bijzonder leven leiden. Zo wordt de ham althans aangeprezen.
Keuringsdienst van waarde duikt in deze aflevering in de kleine lettertjes.Op sommige Nederlandse verpakkingen staat namelijk dat de ham maar voor de helft echt van de Iberische varkens komt.
Teun van de Keuken gaat naar Spanje om bij ibericoboeren te kijken in welke omstandigheden de varkens daar leven en ontdekt dat niet alle dieren het even goed hebben. In Nederland belt presentatrice Sosha Duysker rond om uit te zoeken hoe het zit met de hammen. “Je kunt geen rechten ontlenen aan de naam Iberico”, is een van de antwoorden die ze krijgt.
Partnerbijdrage
'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde