TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het doelpunt van Roma viel in de eerste helft. Daarna deed Feyenoord er alles aan om de gelijkmaker in het net te krijgen. Een paar keer kwam het heel dichtbij maar toen de 90 minuten voorbij waren, stond Feyenoord toch met lege handen. Gelukkig overheerste voor de meeste fans na afloop de trots.
Dapper gestreden, we waren beter maar verloren van anti-voetbal #romfey. — Ron Fresen (@ronfresen) May 25, 2022
Een jaar #Feyenoord om nooit meer te vergeten. Trots. pic.twitter.com/IE0fTSC8aU — Paul van den Bosch (@paulvdboschad) May 25, 2022
Roma - Feyenoord kostte de programma's die gelijktijdig werden uitgezonden veel kijkers, toch wist Tussen Kunst & Kitsch nog net boven de 1 miljoen uit te komen met 1,2 miljoen kijkers. RTL 4 koos eieren voor zijn geld en zond een herhaling van het programma Verslaafd uit dat slechts 363.000 kijkers trok. Het daaropvolgende Love is in the Air hield 304.000 kijkers over aan een wel nieuwe aflevering. En die kijkers waren vooral verbaasd over Pedro die na twintig jaar terug naar Peru werd teruggevlogen door Robert ten Brink.
Onbegrijpelijk, spreekt geen Nederlands na al die jaren en een retourtje Lima kost met KLM 600 euro. En ze wonen niet op 3 hoog achter. Hoezo ? #loveisintheair — jover (@joklve) May 25, 2022
Kweet niet hoor maar deze mensen wonen dusdanig riant dat je je afvraagt waarom zij dit reisje niet eerder zelf geregeld hebben #loveisintheair — Puck (@Puck19400841) May 25, 2022
Uiteindelijk werd het toch nog gezellig.
En nu wil ik naar Peru.
Naar de familie van Pedro#loveisintheair — #340®️ Sil (@Sill311) May 25, 2022
Van de talkshows trok Op1 de meeste kijkers met 691.000, gevolgd door Khalid & Sophie met 583.000 en Vandaag Inside (539.000), dat zeer te lijden had onder het voetbal. Beau haalde de top 15 niet eens en kwam uit op 344.000. HLF8 strandde op een treurige 236.000. Vandaag Inside-presentator Wilfred Genee had wel wat moeite zich tijdens de uitzending te concentreren.
Afgeleid, Wilfred? 🤣#vandaaginside #UECLfinal #romfey pic.twitter.com/MPOYIByU4a — Vandaag Inside (@vandaaginside) May 25, 2022
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen
15:00Komt er een derde seizoen van Máxima? Regisseurs blijven geheimzinnig!
14:33Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is