TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De toeslagenaffaire heeft veel kinderen geraakt, ook de nu 24-jarige Jaïr van den Essenburg. In 2008 kreeg zijn moeder te horen dat ze fraude zou hebben gepleegd. Het was het begin van een periode van armoede, deurwaarders, een sociaal isolement en tenslotte een vlucht naar België.
In Kind van het Toeslagenschandaal gaat Jaïr met Josephine Hanna en Elisabeth van der Ploeg terug in de tijd. De filmmakers wilden het perspectief van gedupeerde kinderen - sommigen zijn inmiddels volwassen - belichten.
Van een affaire spreken ze zelf niet, vertelden ze in het NPO Radio 1-programma De Nacht is Zwart. “Affaire geeft het idee dat het voorbij is of opgelost, maar voor veel mensen is het vandaag de dag nog steeds een issue. Het is een schandaal wat er gebeurt.”
Kind van het Toeslagenschandaal is op zondag 12 mei vanaf 16:25 uur te zien bij NTR op NPO2.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?