TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wanneer gezinnen verhuizen stuit dit vaak op weerstand bij de kinderen. Zij willen in hun vertrouwde omgeving blijven en voelen bij een verhuizing vaak verdriet en boosheid. Om dat te voorkomen hebben de kinderen in Kinderen Kopen een Huis de regie in handen.
In dit tweede seizoen gaan zij samen met presentator Jan Versteegh en makelaar Geert Klaver op zoek naar hun ideale woning. Versteegh is de opvolger van Leonie ter Braak, die eerder dit jaar de overstap naar RTL maakte. Voor hem is het naar eigen zeggen een enorm avontuur. “Normaal zijn het de volwassenen die het voortouw nemen in de zoektocht. Om nu dan juist met de kinderen op zoek te gaan naar het huis van hun dromen vind ik prachtig. Als Fundaverslaafde past dit programma helemaal in mijn straatje.”
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen