TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wanneer gezinnen verhuizen stuit dit vaak op weerstand bij de kinderen. Zij willen in hun vertrouwde omgeving blijven en voelen bij een verhuizing vaak verdriet en boosheid. Om dat te voorkomen hebben de kinderen in Kinderen Kopen een Huis de regie in handen.
In dit tweede seizoen gaan zij samen met presentator Jan Versteegh en makelaar Geert Klaver op zoek naar hun ideale woning. Versteegh is de opvolger van Leonie ter Braak, die eerder dit jaar de overstap naar RTL maakte. Voor hem is het naar eigen zeggen een enorm avontuur. “Normaal zijn het de volwassenen die het voortouw nemen in de zoektocht. Om nu dan juist met de kinderen op zoek te gaan naar het huis van hun dromen vind ik prachtig. Als Fundaverslaafde past dit programma helemaal in mijn straatje.”
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën