TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wanneer gezinnen verhuizen stuit dit vaak op weerstand bij de kinderen. Zij willen in hun vertrouwde omgeving blijven en voelen bij een verhuizing vaak verdriet en boosheid. Om dat te voorkomen hebben de kinderen in Kinderen Kopen een Huis de regie in handen.
In dit tweede seizoen gaan zij samen met presentator Jan Versteegh en makelaar Geert Klaver op zoek naar hun ideale woning. Versteegh is de opvolger van Leonie ter Braak, die eerder dit jaar de overstap naar RTL maakte. Voor hem is het naar eigen zeggen een enorm avontuur. “Normaal zijn het de volwassenen die het voortouw nemen in de zoektocht. Om nu dan juist met de kinderen op zoek te gaan naar het huis van hun dromen vind ik prachtig. Als Fundaverslaafde past dit programma helemaal in mijn straatje.”
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster