TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yentl Schieman en Christine de Boer zijn te gast in Klassiekers met Kleinsma.
Samen zijn ze Yentl en de Boer; ze noemen zichzelf ‘het nieuwe muzikale absurdistische cabaretduo van Nederland’. Sinds ze in 2013 de jury- en de publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunst Festival wonnen, gaat het hard met hun carrière. Voor ‘Ik heb een man gekend’ en ‘Het is begonnen’ ontvingen ze in 2014 en 2020 de Annie M.G. Schmidtprijs voor het beste theaterlied van het seizoen.
Vanaf 23 november touren ze met de voorstelling Modderkruipers langs de theaters. In 2021 waren ze op tv te zien met Yentl en de Boer de serie.
Simone Kleinsma neemt met het duo hun favoriete Nederlandse liedjes door. Welke nummers inspireerden hen om voor een carrière op het podium te kiezen?
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv