TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Claudia de Breij is opgegroeid met Nederlandse luisterliedjes van mensen als Frans Halsema, Herman van Veen en Ramses Shaffy. Als thuis de tv aanstond, werd ze gevoed met De Film van Ome Willem en andere kinderprogramma’s waarvoor Harry Bannink de muziek componeerde op de teksten van onder anderen Annie M.G. Schmidt. De Breij zong die liedjes later voor haar eigen kinderen.
De Breij heeft veel werk van Schmidt en Bannink meegenomen naar deze seizoensopening van Klassiekers met Kleinsma, maar ook nummers van haar favoriete artiesten van nu. Samen met presentatrice Simone Kleinsma trapt ze af met Het Hart Is Alleen Maar een Pomp, een nummer uit een musical van Bannink en Schmidt. “Voor iemand die Nederlandse liedjes maakt, zijn zij The Beatles”, zegt De Breij.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf 8 december 2024 elke zondag om 19:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Vanavond op TV: BuZa, The masked singer, Jumper
06:00Geniet van lekker wat drama in het vierde seizoen van The Real Housewives of Amsterdam
20:52Nieuw programma Pandora met Ruben Nicolai start in januari op RTL4
19:57Francesca uit Niet Klein Te Krijgen overleden op 12-jarige leeftijd
15:23Ook bezuinigingen bij de NOS: deze tv-programma's sneuvelen