TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij is opgegroeid met Nederlandse luisterliedjes van mensen als Frans Halsema, Herman van Veen en Ramses Shaffy. Als thuis de tv aanstond, werd ze gevoed met De Film van Ome Willem en andere kinderprogramma’s waarvoor Harry Bannink de muziek componeerde op de teksten van onder anderen Annie M.G. Schmidt. De Breij zong die liedjes later voor haar eigen kinderen.
De Breij heeft veel werk van Schmidt en Bannink meegenomen naar deze seizoensopening van Klassiekers met Kleinsma, maar ook nummers van haar favoriete artiesten van nu. Samen met presentatrice Simone Kleinsma trapt ze af met Het Hart Is Alleen Maar een Pomp, een nummer uit een musical van Bannink en Schmidt. “Voor iemand die Nederlandse liedjes maakt, zijn zij The Beatles”, zegt De Breij.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf 8 december 2024 elke zondag om 19:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen