TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij is opgegroeid met Nederlandse luisterliedjes van mensen als Frans Halsema, Herman van Veen en Ramses Shaffy. Als thuis de tv aanstond, werd ze gevoed met De Film van Ome Willem en andere kinderprogramma’s waarvoor Harry Bannink de muziek componeerde op de teksten van onder anderen Annie M.G. Schmidt. De Breij zong die liedjes later voor haar eigen kinderen.
De Breij heeft veel werk van Schmidt en Bannink meegenomen naar deze seizoensopening van Klassiekers met Kleinsma, maar ook nummers van haar favoriete artiesten van nu. Samen met presentatrice Simone Kleinsma trapt ze af met Het Hart Is Alleen Maar een Pomp, een nummer uit een musical van Bannink en Schmidt. “Voor iemand die Nederlandse liedjes maakt, zijn zij The Beatles”, zegt De Breij.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf 8 december 2024 elke zondag om 19:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:45De TV van gisteren: seizoensslot Zeeman Confronteert verbijstert kijkers en nostalgie in WK-special De Reünie
06:47Vanavond op TV: WK avond, Vandaag inside Oranje, The Dark Tower
16:10'Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Boer Zoekt Vrouw te zien is'