TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij is opgegroeid met Nederlandse luisterliedjes van mensen als Frans Halsema, Herman van Veen en Ramses Shaffy. Als thuis de tv aanstond, werd ze gevoed met De Film van Ome Willem en andere kinderprogramma’s waarvoor Harry Bannink de muziek componeerde op de teksten van onder anderen Annie M.G. Schmidt. De Breij zong die liedjes later voor haar eigen kinderen.
De Breij heeft veel werk van Schmidt en Bannink meegenomen naar deze seizoensopening van Klassiekers met Kleinsma, maar ook nummers van haar favoriete artiesten van nu. Samen met presentatrice Simone Kleinsma trapt ze af met Het Hart Is Alleen Maar een Pomp, een nummer uit een musical van Bannink en Schmidt. “Voor iemand die Nederlandse liedjes maakt, zijn zij The Beatles”, zegt De Breij.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf 8 december 2024 elke zondag om 19:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen