TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij is opgegroeid met Nederlandse luisterliedjes van mensen als Frans Halsema, Herman van Veen en Ramses Shaffy. Als thuis de tv aanstond, werd ze gevoed met De Film van Ome Willem en andere kinderprogramma’s waarvoor Harry Bannink de muziek componeerde op de teksten van onder anderen Annie M.G. Schmidt. De Breij zong die liedjes later voor haar eigen kinderen.
De Breij heeft veel werk van Schmidt en Bannink meegenomen naar deze seizoensopening van Klassiekers met Kleinsma, maar ook nummers van haar favoriete artiesten van nu. Samen met presentatrice Simone Kleinsma trapt ze af met Het Hart Is Alleen Maar een Pomp, een nummer uit een musical van Bannink en Schmidt. “Voor iemand die Nederlandse liedjes maakt, zijn zij The Beatles”, zegt De Breij.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf 8 december 2024 elke zondag om 19:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 2.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?