TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loes Luca stond al een tijdje hoog op de wensenlijst voor Klassiekers met Kleinsma. De comédienne heeft nu eindelijk tijd en is hiermee de seizoensopener van de derde reeks, waarin verder Veldhuis & Kemper, Ruth Jacott, Jon van Eerd, Gordon en Tineke Schouten komen praten over kleinkunst.
Luca vertelt Simone Kleinsma waarom 'Zeur niet' haar lijflied is en ze geen fan is van Lou Bandy als persoon, maar wel van zijn repertoire. Ook gaat het over Leo Fuld, een Rotterdamse zanger die een grote ster werd in Amerika. En natuurlijk is er muziek. Samen zingen ze 'De rosse buurt' van Jasperina de Jong, Luca doet 'Afscheidsbrief van een lelijk meisje' van haar heldin Adèle Bloemendaal.
Kleinsma sluit af met 'Wonderlijk', een lied over het gemis van je eigen moeder.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?