TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loes Luca stond al een tijdje hoog op de wensenlijst voor Klassiekers met Kleinsma. De comédienne heeft nu eindelijk tijd en is hiermee de seizoensopener van de derde reeks, waarin verder Veldhuis & Kemper, Ruth Jacott, Jon van Eerd, Gordon en Tineke Schouten komen praten over kleinkunst.
Luca vertelt Simone Kleinsma waarom 'Zeur niet' haar lijflied is en ze geen fan is van Lou Bandy als persoon, maar wel van zijn repertoire. Ook gaat het over Leo Fuld, een Rotterdamse zanger die een grote ster werd in Amerika. En natuurlijk is er muziek. Samen zingen ze 'De rosse buurt' van Jasperina de Jong, Luca doet 'Afscheidsbrief van een lelijk meisje' van haar heldin Adèle Bloemendaal.
Kleinsma sluit af met 'Wonderlijk', een lied over het gemis van je eigen moeder.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk