TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loes Luca stond al een tijdje hoog op de wensenlijst voor Klassiekers met Kleinsma. De comédienne heeft nu eindelijk tijd en is hiermee de seizoensopener van de derde reeks, waarin verder Veldhuis & Kemper, Ruth Jacott, Jon van Eerd, Gordon en Tineke Schouten komen praten over kleinkunst.
Luca vertelt Simone Kleinsma waarom 'Zeur niet' haar lijflied is en ze geen fan is van Lou Bandy als persoon, maar wel van zijn repertoire. Ook gaat het over Leo Fuld, een Rotterdamse zanger die een grote ster werd in Amerika. En natuurlijk is er muziek. Samen zingen ze 'De rosse buurt' van Jasperina de Jong, Luca doet 'Afscheidsbrief van een lelijk meisje' van haar heldin Adèle Bloemendaal.
Kleinsma sluit af met 'Wonderlijk', een lied over het gemis van je eigen moeder.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji