TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nog heel even geduld hebben. Klassiekers Met Kleinsma is namelijk pas vanaf zondag 19 juni weer wekelijks om 21:55 uur te zien op NPO1.
In dit tweede seizoen van Klassiekers Met Kleinsma staan opnieuw de parels uit de Nederlandse muziekgeschiedenis centraal. Zo ontvangt Simone Kleinsma wekelijks een collega uit haar vakgebied en bespreken ze de mooiste nummers uit de grote liedjesschatkist die Nederland rijk is. Dit seizoen staan er dan ook wat bijzondere ontmoetingen centraal. Onder andere cabaretiers Niels van der Laan & Jeroen Woe, Youp van 't Hek, Edsilia Rombley, Lenny Kuhr, Yentl en de Boer en Gerard Cox schuiven een aflevering aan.
Aan het eerste tv-duo de taak om af te trappen, en dat laten ze zich niet zomaar zeggen. Dit cabaretduo start de aflevering met een bijzonder optreden met Simone Kleinsma. Samen met haar brengen ze een van de grootste hits van Gordon ten gehore: Never Nooit Meer.
Klassiekers Met Kleinsma is vanaf 19 juni wekelijks om 21:55 uur te zien op NPO1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene