TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De trappisten van Abdij Koningshoeven in Berkel-Enschot bidden al om 4.15 uur in de ochtend. Dat wordt vroeg opstaan voor de Belgische presentatrice en actrice. Het verdere dagritme in de abdij bestaat uit zeven keer bidden en hard werken. Koningshoeven runt verschillende ambachtelijke ondernemingen, waaronder een bierbrouwerij en een kaasmakerij.
Hanssen stroopt de mouwen op. De presentatrice had bij een retraite eerder rust verwacht dan al deze bedrijvigheid. “Is er zo wel ruimte voor echte stilte?”, vraagt ze zich af. En er is het traditionele bier, waar de trappisten bekend om staan, maar Hanssen drinkt geen alcohol. Gelukkig brouwen de monniken tegenwoordig ook een alcoholvrije variant.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days