TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De trappisten van Abdij Koningshoeven in Berkel-Enschot bidden al om 4.15 uur in de ochtend. Dat wordt vroeg opstaan voor de Belgische presentatrice en actrice. Het verdere dagritme in de abdij bestaat uit zeven keer bidden en hard werken. Koningshoeven runt verschillende ambachtelijke ondernemingen, waaronder een bierbrouwerij en een kaasmakerij.
Hanssen stroopt de mouwen op. De presentatrice had bij een retraite eerder rust verwacht dan al deze bedrijvigheid. “Is er zo wel ruimte voor echte stilte?”, vraagt ze zich af. En er is het traditionele bier, waar de trappisten bekend om staan, maar Hanssen drinkt geen alcohol. Gelukkig brouwen de monniken tegenwoordig ook een alcoholvrije variant.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters