TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De trappisten van Abdij Koningshoeven in Berkel-Enschot bidden al om 4.15 uur in de ochtend. Dat wordt vroeg opstaan voor de Belgische presentatrice en actrice. Het verdere dagritme in de abdij bestaat uit zeven keer bidden en hard werken. Koningshoeven runt verschillende ambachtelijke ondernemingen, waaronder een bierbrouwerij en een kaasmakerij.
Hanssen stroopt de mouwen op. De presentatrice had bij een retraite eerder rust verwacht dan al deze bedrijvigheid. “Is er zo wel ruimte voor echte stilte?”, vraagt ze zich af. En er is het traditionele bier, waar de trappisten bekend om staan, maar Hanssen drinkt geen alcohol. Gelukkig brouwen de monniken tegenwoordig ook een alcoholvrije variant.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld