TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers spraken vorig jaar vol lof over de talkshow Knoop & De Leeuw. Presentator Paul de Leeuw keert dan ook na het succes van het praatprogramma terug met een tweede seizoen. Hij nodigt ook dit jaar gasten met en zonder beperking uit om plaats te nemen aan tafel. Samen bespreken ze de belangrijkste onderwerpen van het jaar. Daarnaast is er ruimte voor muziek en vervult de presentator wensen.
Zowel voor als achter de schermen houden mensen met en zonder beperking de show draaiende. Van Leeuw omschreef het programma als ‘een speciale show voor iedereen en door iedereen, met of zonder handicap’. Met hun bijzondere gesprekken en gezonde dosis humor wisten De Leeuw en zijn gasten vorig seizoen de harten van meer dan een half miljoen kijkers te veroveren.
Knoop & De Leeuw is vanaf zaterdag 25 november wekelijks om 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'