TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuwe aflevering van Knoop & De Leeuw blikt presentator Paul de Leeuw met spraakmakende gasten terug op het afgelopen jaar.
Deze opvolger van de programma’s Knoop in Je Zakdoek en Knoop Gala zet, net als die voorgangers, mensen met een beperking in het zonnetje. Zo voorziet huisband Wimpie & de Domino’s de show van muziek en mag iedereen die dat wil zowel voor als achter de schermen een steentje bijdragen.
Nieuw dit seizoen is het Knoopiniepanel, een rubriek waarin honderd mensen met een beperking hun mening verkondigen over diverse onderwerpen. “Het gaat alle kanten op” vertelt De Leeuw in een interview aan RTL Boulevard. Van bijzondere gesprekken tot wensen die vervuld worden: “Alles komt kijken, alles komt langs, alles komt optreden.”
Knoop & De Leeuw is iedere zaterdag rond 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2026 te zien?
08:55De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman