TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuwe aflevering van Knoop & De Leeuw blikt presentator Paul de Leeuw met spraakmakende gasten terug op het afgelopen jaar.
Deze opvolger van de programma’s Knoop in Je Zakdoek en Knoop Gala zet, net als die voorgangers, mensen met een beperking in het zonnetje. Zo voorziet huisband Wimpie & de Domino’s de show van muziek en mag iedereen die dat wil zowel voor als achter de schermen een steentje bijdragen.
Nieuw dit seizoen is het Knoopiniepanel, een rubriek waarin honderd mensen met een beperking hun mening verkondigen over diverse onderwerpen. “Het gaat alle kanten op” vertelt De Leeuw in een interview aan RTL Boulevard. Van bijzondere gesprekken tot wensen die vervuld worden: “Alles komt kijken, alles komt langs, alles komt optreden.”
Knoop & De Leeuw is iedere zaterdag rond 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson