TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuwe aflevering van Knoop & De Leeuw blikt presentator Paul de Leeuw met spraakmakende gasten terug op het afgelopen jaar.
Deze opvolger van de programma’s Knoop in Je Zakdoek en Knoop Gala zet, net als die voorgangers, mensen met een beperking in het zonnetje. Zo voorziet huisband Wimpie & de Domino’s de show van muziek en mag iedereen die dat wil zowel voor als achter de schermen een steentje bijdragen.
Nieuw dit seizoen is het Knoopiniepanel, een rubriek waarin honderd mensen met een beperking hun mening verkondigen over diverse onderwerpen. “Het gaat alle kanten op” vertelt De Leeuw in een interview aan RTL Boulevard. Van bijzondere gesprekken tot wensen die vervuld worden: “Alles komt kijken, alles komt langs, alles komt optreden.”
Knoop & De Leeuw is iedere zaterdag rond 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'