TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuwe aflevering van Knoop & De Leeuw blikt presentator Paul de Leeuw met spraakmakende gasten terug op het afgelopen jaar.
Deze opvolger van de programma’s Knoop in Je Zakdoek en Knoop Gala zet, net als die voorgangers, mensen met een beperking in het zonnetje. Zo voorziet huisband Wimpie & de Domino’s de show van muziek en mag iedereen die dat wil zowel voor als achter de schermen een steentje bijdragen.
Nieuw dit seizoen is het Knoopiniepanel, een rubriek waarin honderd mensen met een beperking hun mening verkondigen over diverse onderwerpen. “Het gaat alle kanten op” vertelt De Leeuw in een interview aan RTL Boulevard. Van bijzondere gesprekken tot wensen die vervuld worden: “Alles komt kijken, alles komt langs, alles komt optreden.”
Knoop & De Leeuw is iedere zaterdag rond 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
NET5 lanceert Buzz: een nieuw programma met Iris Enthoven, Wiesje Hillen en een vast panel
12:51Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid