TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een nieuwe aflevering van Knoop & De Leeuw blikt presentator Paul de Leeuw met spraakmakende gasten terug op het afgelopen jaar.
Deze opvolger van de programma’s Knoop in Je Zakdoek en Knoop Gala zet, net als die voorgangers, mensen met een beperking in het zonnetje. Zo voorziet huisband Wimpie & de Domino’s de show van muziek en mag iedereen die dat wil zowel voor als achter de schermen een steentje bijdragen.
Nieuw dit seizoen is het Knoopiniepanel, een rubriek waarin honderd mensen met een beperking hun mening verkondigen over diverse onderwerpen. “Het gaat alle kanten op” vertelt De Leeuw in een interview aan RTL Boulevard. Van bijzondere gesprekken tot wensen die vervuld worden: “Alles komt kijken, alles komt langs, alles komt optreden.”
Knoop & De Leeuw is iedere zaterdag rond 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is