TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wat hebben prinses Irene, prins Bernhard en prinses Mabel met elkaar gemeen? Ze waren alle drie betrokken bij schandalen in Nederland en zijn nu ook het onderwerp van de serie Koninklijke Kwesties. De makers van Andere Tijden reconstrueren iedere week een affaire, met als eerste de ophef rond prinses Irene en haar huwelijk met Carel Hugo van Bourbon-Parma.
Verzuild Nederland sprak al schande van haar bekering tot de katholieke kerk in 1964, laat staan haar verloving met de mogelijke Spaanse en katholieke troonopvolger. Aan het woord komt zowel de Spaanse persfotograaf wiens foto onthulde dat de prinses was toegetreden tot het katholicisme als een van haar vriendinnen. Zij moest de aandacht afleiden van prinses Irenes geheime ontmoetingen met Carel Hugo.
Koninklijke Kwesties is op zaterdag 25 april 2026 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days