TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het ideale huis past je als een jas. Maar als dat niet zo is, wat is dan beter: verbouwen of verhuizen? De kandidaten in het nieuwe woonprogramma Kopen of Slopen worstelen met die vraag.
In deze eerste aflevering is presentatrice Caroline Tensen in IJmuiden, waar Joost en Mariska met hun drie kinderen wonen. Ze willen meer ruimte en ze hebben spaargeld om dat te realiseren. Alleen wil Mariska verbouwen en ziet Joost meer in een verhuizing.
Architect Britta van Egmond maakt een ontwerp voor hun huidige woning, makelaar Alex van Keulen krijgt negentig dagen om een nieuw huis voor hen te vinden. Als hij niet slaagt, gaan Joost en Mariska sowieso verbouwen. Vindt Van Keulen wel een woning die aansluit bij hun wensen, dan is de vraag: kopen of slopen?
Kopen of Slopen is vanaf 6 november 2023 iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?
10:16De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend
09:49Onlangs overleden René Karst nog te zien in nieuw seizoen De Slimste Mens