TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het ideale huis past je als een jas. Maar als dat niet zo is, wat is dan beter: verbouwen of verhuizen? De kandidaten in het nieuwe woonprogramma Kopen of Slopen worstelen met die vraag.
In deze eerste aflevering is presentatrice Caroline Tensen in IJmuiden, waar Joost en Mariska met hun drie kinderen wonen. Ze willen meer ruimte en ze hebben spaargeld om dat te realiseren. Alleen wil Mariska verbouwen en ziet Joost meer in een verhuizing.
Architect Britta van Egmond maakt een ontwerp voor hun huidige woning, makelaar Alex van Keulen krijgt negentig dagen om een nieuw huis voor hen te vinden. Als hij niet slaagt, gaan Joost en Mariska sowieso verbouwen. Vindt Van Keulen wel een woning die aansluit bij hun wensen, dan is de vraag: kopen of slopen?
Kopen of Slopen is vanaf 6 november 2023 iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'