TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het ideale huis past je als een jas. Maar als dat niet zo is, wat is dan beter: verbouwen of verhuizen? De kandidaten in het nieuwe woonprogramma Kopen of Slopen worstelen met die vraag.
In deze eerste aflevering is presentatrice Caroline Tensen in IJmuiden, waar Joost en Mariska met hun drie kinderen wonen. Ze willen meer ruimte en ze hebben spaargeld om dat te realiseren. Alleen wil Mariska verbouwen en ziet Joost meer in een verhuizing.
Architect Britta van Egmond maakt een ontwerp voor hun huidige woning, makelaar Alex van Keulen krijgt negentig dagen om een nieuw huis voor hen te vinden. Als hij niet slaagt, gaan Joost en Mariska sowieso verbouwen. Vindt Van Keulen wel een woning die aansluit bij hun wensen, dan is de vraag: kopen of slopen?
Kopen of Slopen is vanaf 6 november 2023 iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun