TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het ideale huis past je als een jas. Maar als dat niet zo is, wat is dan beter: verbouwen of verhuizen? De kandidaten in het nieuwe woonprogramma Kopen of Slopen worstelen met die vraag.
In deze eerste aflevering is presentatrice Caroline Tensen in IJmuiden, waar Joost en Mariska met hun drie kinderen wonen. Ze willen meer ruimte en ze hebben spaargeld om dat te realiseren. Alleen wil Mariska verbouwen en ziet Joost meer in een verhuizing.
Architect Britta van Egmond maakt een ontwerp voor hun huidige woning, makelaar Alex van Keulen krijgt negentig dagen om een nieuw huis voor hen te vinden. Als hij niet slaagt, gaan Joost en Mariska sowieso verbouwen. Vindt Van Keulen wel een woning die aansluit bij hun wensen, dan is de vraag: kopen of slopen?
Kopen of Slopen is vanaf 6 november 2023 iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'
09:42Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?