TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het ideale huis past je als een jas. Maar als dat niet zo is, wat is dan beter: verbouwen of verhuizen? De kandidaten in het nieuwe woonprogramma Kopen of Slopen worstelen met die vraag.
In deze eerste aflevering is presentatrice Caroline Tensen in IJmuiden, waar Joost en Mariska met hun drie kinderen wonen. Ze willen meer ruimte en ze hebben spaargeld om dat te realiseren. Alleen wil Mariska verbouwen en ziet Joost meer in een verhuizing.
Architect Britta van Egmond maakt een ontwerp voor hun huidige woning, makelaar Alex van Keulen krijgt negentig dagen om een nieuw huis voor hen te vinden. Als hij niet slaagt, gaan Joost en Mariska sowieso verbouwen. Vindt Van Keulen wel een woning die aansluit bij hun wensen, dan is de vraag: kopen of slopen?
Kopen of Slopen is vanaf 6 november 2023 iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten